Sukces dobrych piesków z Podkarpacia. Dobrzy ludzie dali im dom i 370 tys. zł na zbiórce

Fot. RatujemyZwierzaki.pl
Wszystkie pieski ze schroniska "Czekadełko" w Wadowicach Dolnych zostały ewakuowane i są już bezpieczne w domach tymczasowych. Wszystko dzięki dobrym ludziom, którzy bezinteresownie dali im schronienie i wpłacają pieniądze w zbiórce. A to nie jedyne dobre wiadomości.


Kto jest dobrym człowiekiem? Wy!

W internetowej zbiórce na RatujemyZwierzaki.pl jak dotąd udało się zebrać ponad 360 tysięcy złotych, czyli 723 proc. oczekiwanej kwoty.

Zbiórka trwa do 10 czerwca, ale schronisku w Wadowicach i innym schroniskom z całego kraju można pomagać przez cały rok.

Przypominamy, że zalane zostało także schronisko w Mielcu, które potrzebuje pomocy finansowej i rzeczowej. Trwa zbiórka w serwisie Pomagam.pl.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, to nie koniec dobrych wiadomości z "Czekadełka".– Jedziemy do domu. Już nie wróci do schroniska – napisała pod zdjęciem z jednym z piesków z Wadowic.

O tym, że wszystkie pieski są już suche i bezpieczne, pisze także pani Marta... ...Martyna......Anna i inni dobrzy ludzie, którzy dali stały lub tymczasowy dom dobrym pieskom.

To jest ASZdziennik. Nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...