Oto pierwsza strefa szariatu w Polsce. Gejowscy islamiści zmuszają tu dzieci do edukacji seksualnej

Fot. 123rf.com
Jarosław Kaczyński straszył, że jeśli Polacy nie zagłosują na PiS w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego, to w Polsce powstaną strefy szariatu. Okazuje się, że nie była to jedynie czcza groźba i żerowanie na lękach i niewiedzy. Pierwsza polska strefa szariatu już istnieje!


Znajduje się ona pod Lubartowem i jest gorsza, niż wyborcy PiS mogliby się spodziewać.

Strefa zamieszkana jest przez fanatycznych islamistów. Brodaci mężczyźni o groźnym spojrzeniu chodzą w turbanach, z sejmitarami w dłoni, owinięci pasami szahida. Całkowicie zdominowali przedmieścia Lubartowa i narzucili własne, obce Polakom prawa.

Otwarcie propagują oni homoseksualizm, całując się na ulicy i wymachując tęczowymi flagami. Dzieci zmuszają do uczęszczania na lekcje edukacji seksualnej, kosztem chodzenia na religię. Kobiety z kolei zachęcają do robienia sobie aborcji.

- Zabrali nam też 500+ i wprowadzili euro! - donosi mieszkająca w polskiej strefie szariatu pani Beata.

Świadkowie mówią, że powstanie strefy szariatu pod Lubartowem było kwestią kilku dni. Zaczęło się od budki z kebabem, na jej miejscu pojawiło się biuro poselskie opozycji, a potem meczet.

Rozwiązanie tego problemu jest tylko jedno - prof. Legutko. Inaczej będziemy mieć w Polsce więcej miejsc wyjętych spod wpływu Kościoła, sprzyjających LGBT i edukacji seksualnej.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...