Geniusz Morawieckiego. Skrócił dzieciom rok szkolny i odebrał Korwinowi cały elektorat

Fot. premier.gov.pl/123rf.com
Jedna decyzja premiera Matusza Morawieckiego wystarczyła, by Konfederacja znalazła się w poważnych tarapatach. Rząd skrócił dzieciom rok szkolny i przekonał do głosowania na PiS wszystkich wyborców Korwina, Godek, Brauna i Liroya.


Decyzję, która wywołała panikę w szeregach partii Korwina, premier ogłosił na spotkaniu wyborczym.– Długo się wahałem, ale rzutem na taśmę mój głos wędruje na partię Jarosława Kaczyńskiego - zdradza 13-letni Szymek z Katowic.

– Błyskotliwy i ostry jak brzytwa Morawiecki zmiażdżył intelektualnie całkowicie bezradnego Korwina – zatytułował na YouTubie film z nagraniem wystąpienia Morawieckiego 15-letni Mati z Siedlec.

Podobnego zdania są wyborcy Konfederacji na terenie wszystkich klas 1-8. To reakcja na obietnicę skrócenie roku szkolnego złożoną przez Mateusza Morawieckiego.

– Oczekiwali tego rodzice, nauczyciele i uczniowie – ogłosił premier. – Dlatego podjęliśmy decyzję, że zakończenie roku szkolnego odbędzie się przed długim weekendem, czyli we środę 19 czerwca. Po co utrudniać, jak można ułatwić. No i wakacje będą dłuższe.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, Mateusz Morawiecki szykuje już kolejne obietnice, którymi wyborców Korwina zaskoczy jeszcze w tygodniu przed wyborami do europarlamentu.

W rękawie trzyma jeszcze asa w postaci amnestii nieusprawiedliwionych nieobecności z całego półrocza i decyzji, żeby facetki nie mogły pytać aż miesiąc po wyborach parlamentarnych na jesieni.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...