7 rzeczy, które wydarzą się w ostatnim odcinku Gry o Tron

Fot. HBO - materiały prasowe
Wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek Gry o Tron. To już ostatnia okazja dla fanów serialu, aby zostać całkowicie rozczarowanym przez twórców. Jak zawsze pojawia się wiele teorii, w jaki sposób skończy się trwająca 8 lat przygoda. I my też mamy swoje.


1.

Daenerys przeprasza, że ją tak poniosło. Wyjaśnia, że jej zachowanie było zupełnie nieakceptowalne, ale po prostu musiała dać upust emocjom. Ma nadzieję, że zostanie zrozumiana.

2.

Mieszkańcy King's Landing nie dają się przekonać Daenerys i kategorycznie stwierdzają, że w najbliższych wyborach na władcę Siedmiu Królestw zagłosują na kogoś innego.

3.

Słonie Cersei wreszcie przybywają do King's Landing. Pomagają ugasić miasto, nabierając wodę trąbami i polewając płomienie. Co za widok!

4.

Odnaleziony zostaje kamień z Czerwonej Twierdzy, który zabił Jamiego Lannistera i to o nim ludzie śpiewają pieśni. Euron zostaje zapomniany.

5.

Bran wspomina swoje życie - utratę władzy w nogach, ucieczkę z Winterfell, okupioną głodem, chłodem i śmiercią przyjaciół podróż za Mur, i przemianę w Trójoką Wronę. I orientuje się, że to wszystko dlatego, aby zagrać ludzką przynętę na Nocnego Króla. Nie przejawia w związku z tym żadnych emocji, bo to Bran.

6.

Arya odjeżdża na białym koniu. Potem sama przybiera postać klaczy i żyją razem długo i szczęśliwie. I seks jest bardziej satysfakcjonujący niż z Gendrym.

7.

Na Żelaznym Tronie już ma zasiąść Sansa, gdy w ostatniej chwili Sam znajduje w starej księdze zapis mówiący, że największe prawa do tronu ma stajenny o imieniu Barney. Tego zakończenia żaden z widzów się nie spodziewał!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...