Chaos na przedsprzedaży biletów na Podsiadło i Taco. Fani nie wiedzą, czy mają oddać nerkę czy płuco

Fot. 123rf.com
Przedsprzedaż biletów na wspólny koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya ruszyła dziś o 14.00. To właśnie od tej godziny tysiące fanów z całej Polski w popłochu przeglądają formularz zakupu, szukając tego jednego przegapionego okienka. Wiedzą, że błąd może kosztować ich wejście na koncert, bez którego ich życie straci sens.


– Nie wierzę, że mogę po prostu zapłacić 150 zł za bilet na płytę i to wystarczy – mówi w popłochu 23-letnia Kasia, wierna fanka zarówno Taco, jak i Podsiadły. Kasia wie, że taki bilet chcą mieć wszyscy i to nie może być takie proste.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, już osiemnaście tysięcy Polek i Polaków wciąż nie może znaleźć informacji, gdzie po nabyciu biletu należy oddać nerkę, żeby bilet zaczął być ważny.

– W formularzu zakupu powinno być jeszcze jakieś miejsce na skan badań. Przecież muszą się upewnić, że nikt tu nie oszukuje i oddawany organ jest zdrowy – zwraca uwagę Alek, student medycyny, który w zeszłym roku odtworzył utwór “Małomiasteczkowy” 3620 razy, a jak jedzie metrem, to śpiewa “Następną stację” na głos.

Sam ma świetne wyniki nefrologiczne i liczy, że w walce o bilety okaże się to jego atutem.

Z informacji krążących po fanowskich grupach wynika, że o ile nerka rzeczywiście wystarczy, żeby zapewnić sobie wejście na płytę, przy nabyciu biletu Early Entrance lub Trybuna Premium należy już oddać płuco. Ci, którzy nie są na to gotowi, bo nie kochają Dawida i Taco naprawdę, mogą zadowolić się marnym krzesełkiem na trybunie kategorii 6.


– Wtedy trzeba oddać tylko szpik kostny w najbliższej stacji krwiodawstwa – tłumaczy Kasia. – Rozwiązanie dla słabych.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, organizator koncertu dementuje pogłoski i potwierdza, że aby 28 września posłuchać dwóch największych Polaków naraz, wystarczy zapłacić pieniądze i nie trzeba sobie nic dodatkowo wycinać.

Inicjatywa i pomysłowość fanów sprawiła jednak, że ci, którym nie uda się zdobyć biletów na wrześniowe wydarzenie, mogą spać spokojnie. To nie jest ostatni wspólny koncert Podsiadły i Taco.

Bo Polskie Towarzystwo Transplantologii zorganizuje następny.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, ale ten koncert odbędzie się naprawdę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...