Lista wszystkich najgłupszych reakcji na film Sekielskiego [AKTUALIZOWANE]

Fot. 123rf.com / Wikimedia Commons
Myśleliście, że fala głupich komentarzy po filmie Tomasza Sekielskiego minęła? Nic podobnego. Oni dopiero się rozkręcają. Zbieramy je więc w jednym miejscu i prosimy was o pomoc.


Oto wydarzenie na Facebooku, na którym zbieramy najgłupsze reakcje na film "Tylko nie mów nikomu".

Można dzielić się i dołączać, a my dodamy je do tekstu. Wracajcie, by zobaczyć, co się dzieje.

Oto kilka z nich:

1. Jacek Karnowski wdraża teorię spisku o Sorosie.2. Beata Kempa "widzi pewną sekwencję zdarzeń", ale niczego nie sugeruje.

– Ten film ukazał się w momencie, gdy jest bardzo gorąco. Niczego nie sugeruję, ale jak patrzę na to, co dzieje się w stosunku do Kościoła, widzę pewną sekwencję zdarzeń: Jażdżewski, profanacja obrazu Matki Bożej, film, akcja Biedronia… – niczego nie zasugerowała Beata Kempa w rozmowie z WP.pl.

3. Zofia Klepacka pisze o LGBT przy pomocy wiedzy z mema.4. Tadeusz Rydzyk przekonuje, że sprawa jest wytworem medialnym.5. Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy bez oglądania filmu też przekonuje, że sprawa jest wytworem medialnym.6. Ksiądz Sławomir Marek dochodzi do wniosku, że "każda kobieta jest potencjalną prostytutką".7. Ksiądz Marek Kotyński zauważa moc Prawa i Sprawiedliwości.

– Moim zdaniem pojawienie się filmu Sekielskich przed wyborami ma jednak także jasny wydźwięk polityczny, pokazuje jak mocne jest Prawo i Sprawiedliwość – powiedział duchowny w rozmowie z "Frondą".

8. Magdalena Ogórek mówi o "wczesnej inicjacji seksualnej" zamiast o gwałcie.

Program TVP INFO "O co chodzi" z 13 maja, 11 minuta nagrania.

9. Abp Sławoj Leszek Głódź "byle czego nie ogląda".10. Jacek Saryusz-Wolski zapewnia, że problem jest wydumany. Żeby jątrzyć.11. Poseł Grygrlas nie oglądał i nie obejrzy. "Mein Kampf" też nie musi czytać.12. Posłowi Stanisławowi Piotrowiczowi szkoda czasu na film Sekielskiego. Nie obejrzał i nie zamierza.13. Prezydent Andrzej Duda po filmie Sekielskiego pisze o pedofilii w harcerstwie, bez użycia słów "biskup", "ksiądz", "kościół".14. TV Republika pisze o pedofilii. W Niemczech.15. Poseł Ryszard Terlecki łączy kropki i przypomina sobie, że "Kler" też miał premierę przed jakimiś wyborami.16. Jacek Karnowski prorokuje, że Polska bez Kościoła będzie piekłem.

W jego komentarzu w portalu wPolityce.pl wzmianki na temat piekła molestowanych dzieci nie odnaleziono.

17. Komentator TVP Info Krzysztof Feusette pyta o nauczycieli.18. Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak odkrywa: edukacja seksualna w szkołach = seksualizowanie dzieci = pedofilia.19. Ksiądz Piotr Studnicki kreśli równanie: cudzołóstwo = pedofilia.

- Chodzi mi po głowie obraz kobiety przyłapanej na cudzołóstwie - powiedział ksiądz w rozmowie z WP.pl, zapytany o stan Kościoła w Polsce.

20. Wiadomości TVP publikują dane o murarzach-pedofilach.21. Policja aresztuje rzutnik partii Wiosna podejrzany o próbę wyświetlenia filmu Tomasza Sekielskiego.22. Poseł Aleksander Mrówczyński mówi pedofilii "nie", ale to skandal, żeby mówić o tym przed wyborami.

- Złym okresem jest ten okres, w którym ten film się teraz pojawia. Idą wybory. Mówię nie pedofilii. Zdecydowanie nie. Absolutnie nie. Natomiast nie w tym terminie - powiedział poseł w rozmowie z radiem Weekend FM.

23. Prof. Ryszard Legutko nazywa gwałty "nadużyciem seksualnym" i wskazuje, że za wszystkim stoi LGBT. Aha, gwałty na 12-latkach to nie pedofilia.

- Sprawy nadużyć seksualnych wśród duchownych, przypadki pedofilii są niezwykle rzadkie. Mamy po prostu do czynienia z homoseksualizmem. W tej sprawie są, powtarzane kilkukrotnie, badania episkopatu amerykańskiego i niemieckiego - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Ryszard Legutko. Jak zaznaczył, według badań ponad 80 proc. przypadków nadużyć dotyczy chłopców w wieku 12-17 lat. - Co to jest za pedofilia? To po prostu pederastia.

24. Janusz Korwin-Mikke woli pedofilię od edukacji seksualnej w szkołach.

- Zdecydowanie wolę, jak pedofil poklepie mi córkę po pupie, niż jak córka pójdzie na lekcję wychowania seksualnego - powiedział Janusz Korwin-Mikke w Radiu Gdańsk. - Po tych lekcjach dziewczyny przestają umieć kochać. 

25. Premier Mateusz Morawiecki przypomina, że to wszystko wina PRL-owskiej bezpieki.26.Rafał Ziemkiewicz udowadnia, że nadal jest Rafałem Ziemkiewiczem.27. Ojciec Leon Knabit sugeruje, że Sekielski chce tylko "dołożyć czarnym".

- Czy rzeczywiście zależy Panu na dobru dzieci w Polsce? - zapytał po obejrzeniu filmu ojciec Leon Knabit. - Bo jeśli w tym potrzebnym filmie chodzi tylko o „dołożenie czarnym”, Panie Reżyserze, traci Pan wiarygodność. Czekamy, na bolesne, ale owocne ukazanie problemu pedofilii w całej Polsce dla dobra DZIECI PRZEDE WSZYSTKIM…


28. Patryk Jaki przypomina, że film oglądał, ale niewiele z niego zrozumiał.29. TV Republika publikuje miażdżący dowód na kłamstwa Sekielskiego.


30. Policja zaczyna inwigilować pokazy filmu Sekielskich. W trosce o bezpieczeństwo.

- Polecam informować niezwłocznie o wszelakich doniesieniach n.t. odtwarzania filmu dokumentalnego Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" dyżurnego KWP w Gdańsku" - to treść polecenia, jakie dostali funkcjonariusze z Pomorza.31. Wojewoda lubelski przyznaje nagrody za walkę z LGBT.

– Jeżeli chcemy realnie działać w obronie rodziny i dziecka, to rozmawiajmy rzetelnie o tej zbrodni. Rzetelnie to jest wówczas, kiedy powiemy, jaka jest rola homoseksualizmu w tej zbrodni i dlaczego homoseksualizm jest główną przyczyną pedofilii w kościele – powiedział wojewoda Przemysław Czarnek o filmie Sekielskiego.

To tylko niektóre z najgłupszych reakcji na film Tomasza Sekielskiego. Jeżeli znasz inną, zgłoś ją tutaj!

To jest ASZdziennik. Żadna głupia reakcja na film Sekielskiego nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...