Nobel dla instagramerki z Polski. Odkryła związek między czynem a konsekwencjami

Fot. Instagram/Wikimedia Commons
Komisja Noblowska jednogłośnie przyznała nagrodę Nobla Za Całokształt Twórczości 20-letniej Polce z Instagrama – dowiaduje się ASZdziennik. Kobieta zniszczyła zabytkową rzeźbę w Warszawie i odkryła, że człowiek ponosi w życiu konsekwencje swoich czynów.


Dziewczyna, która zdewastowała młotkiem zabytkowy pomnik w Dolinie Szwajcarskiej w Warszawie, odkryła, że jeżeli coś się zrobi, to trzeba ponieść tego konsekwencje.

To pierwszy taki przypadek w świecie celebrytów z internetu.

– Tak jak Aleksander Fleming dzięki zbiegowi okoliczności odkrył penicylinę, a Archimedes prawo wyporu cieczy, tak instamodelka z Polski przypadkiem odkryła, że człowiek musi przyjąć odpowiedzialność za swoje uczynki.

Kobieta odłupała aniołkowi tylko nos, a nagranie zamieściła na Instagramie.

I wtedy ze zdziwieniem odkryła, że ludziom nie podoba się dewastowanie 50-letnich rzeźb na potrzeby instastories, zaobserwowała, że reklamodawca zrywa z nią współpracę i wycofuje spot, w którym brała udział, a konserwator zabytków zapowiada, że kieruje sprawę do prokuratury.

– Coś, co miało być tylko aktem wandalizmu, przerodziło się w niebywałe odkrycie, które na zawsze zmieni świat instagramerów i youtuberów – oceniła Komisja Noblowska.

Na sukces instagramerki zareagowali już jej koledzy i koleżanki z branży.

Zapowiedzieli już, że odkrycie związku przyczynowo-skutkowego między czynem a konsekwencjami to nie ostatnie dokonanie świata internetowych celebrytów, i że jeszcze nie raz przebiją zdewastowanie zabytków.

To jest ASZdziennik, ale instagramerka naprawdę odkryła związek przyczynowo-skutkowy między czynem a konsekwencjami.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...