Wiemy już, co jest poniżej dna. Oto okładka "Super Expressu" o dzieciach premiera Morawieckiego

Fot. SE
Super Express chyba dawno już nie brał udziału w konkursie na najbardziej żenującą okładkę, więc postanowił sobie odbić. W dzisiejszym wydaniu z okładki informuje, że "Morawiecki ADOPTOWAŁ DWOJE DZIECI". I możliwe, że właśnie w ten sposób dzieci dowiedziały się, że są z domu dziecka. Aha, a twarze dzeci na okładce nie były zamazane. My to zrobiliśmy.


O okładce napisał na Twitterze jako jeden z pierwszych dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski:

– Myślę, że to jedna z bardziej obrzydliwych okładek jakie mogą powstać. Jeśli granica prywatności premiera nie istnieje, to chyba istnieje coś takiego jak prywatność tych dzieci. One maja szkołę, swoje życie. I ten tekst: "Nie wiadomo, czy Madzia i Ignaś zdawali sobie sprawę..."

Super jest też tekst nad nagłówkiem: "Były współpracownik premiera zdradził go i ujawnił". Jak gdyby adopcja była czymś wstydliwym i obrzydliwym, jak zajadanie się brukselką, oglądanie "Iron Fista" albo głosowanie na Konfederację.

"Były współpracownik" to Piotr Gajdziński, były rzecznik banku BZ WBK, który ujawnił tę informację w swojej książce. A teraz Super Express udaje troskę i pisze, że nieładnie jest ujawniać takie prywatne informacje, jak to, że Morawiecki ADOPTOWAŁ SWOJE DZIECI.
Płoń w piekle, brukowcu.

To jest ASZdziennik, ale Super Express nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...