Piękny gest Warszawy na koncert Podsiadło i Taco. Dostawiła drugi Narodowy, żeby wszyscy się zmieścili

Fot. 123rf.com/Google Maps
Wszyscy fani Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya mogą wreszcie odetchnąć z ulgą – zapewnił prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Po ogłoszeniu wspólnego koncertu Dawida i Taco stolica dostawiła drugi Stadion Narodowy, by żaden fan nie miał problemu z zakupem biletu.


– Zostawcie F5 w spokoju, miejsc na koncercie starczy dla wszystkich – zapewnił Rafał Trzaskowski wszystkich, którzy drżeli w obawie, że gdy padną już serwery eBiletu, Eventima, Ticktepro i Goinga, obudzą się bez biletu na wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya.

Koszty dostawy drugiego PGE Stadionu Narodowego szacuje się na blisko 2 mld złotych. Koszt ma zwrócić się jednak z nawiązką już 28 września podczas koncertu Dawida i Taco.

W zamian za dostawkę, Warszawa zażądała jednego procenta ze sprzedaży koszulek, płyt, hot-dogów i piwa, co według wyliczeń ratusza, pokryje 180% kosztów budowy drugiego Narodowego.

Do rozwiązania pozostaje jedynie problem line-upu i fizycznej obecności obu artystów na obu stadionach.

Jak nieoficjalnie wiadomo, w grę wchodzi rzut monetą, system rotacyjny lub telewizyjna transmisja na telebimie ustawionym na PGE II Stadionie Narodowym.

Projektanci PGE II Stadionu Narodowego zapewnili, że w tym ostatnim przypadku akustyka będzie dokładnie taka sama, jak na stadionie nr 1.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...