Polska przeprowadziła testy rakietowe. Armia wystrzeliła pierwszy pocisk ziemia - tęcza

Fot. TVP/123rf.com
Na rozkaz i pod kierownictwem Szanownego Przywódcy MSWiA Joachmia Brudzińskiego Polska przeprowadziła udany test międzykontynentalnego pocisku balistycznego typu ziemia - tęcza pod testową nazwą "196-KK".


– Ten wielki sukces narodowych naukowców przyczyni się do zapewnienia pokoju w sumieniach Polaków urażonych tęczą – z dumą ogłosiła państwowa telewizja TVP Info.

Szyby w domach północno-zachodniej Polski zadrżały, gdy na hasło "Nie tęczowa, nie laicka, tylko Polska katolicka" wykrzyczane w jednej chwili przez trzech wysoko postawionych członków ONR na poligonie w Drawsku Pomorskim wystrzelono pierwszy w historii eksperymentalny pocisk ziemia - tęcza.

– Pocisk 196-KK taktycznie minął tęczę i zgodnie z planem spadł do Morza Bałtyckiego – podkreśla szef MSWiA Joachim Brudziński. – Dzisiejsze manewry nie miały charakteru zaczepnego - tłumaczy.

Brudziński wyraził "wielką satysfakcję" z ćwiczeń i podkreślił, że polskie oddziały są w "stanie najwyższej gotowości do obrony uczuć religijnych przed prowokacjami zgniłej tęczy popieranej przez sługusów z LGBT".

Wystrzelenie pocisku to pierwsza część manewrów w Drawsku, które – jak nieoficjalnie wiadomo – mają odstraszyć homoseksualne siły od ingerowania w sprawy Polski.

Finałem ćwiczeń ma być pierwsza polska misja kosmiczna i próba ugaszenia Słońca, by – jak podała telewizja TVP Info – "żaden lewacki promień nie ugiął się już w żadnej kropli deszczu celem profanacji Polski".

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...