Sensacja w Wielkiej Brytanii. Młoda kobieta urodziła zdrowe dziecko

Fot. Instagram/The Duke and Duchess of Sussex
Sensacyjne wieści napływają do Polski znad Morza Północnego. Jak się okazuje, właśnie dziś w Wielkiej Brytanii przyszedł na świat zdrowy chłopiec. Co ciekawe, jego matką jest 37-letnia kobieta, która przez ostatnie miesiące była w widocznej ciąży.


Tak, chodzi tutaj o księżną Sussex, czyli Meghan Markle, i jej dziecko.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, tego samego dnia na świecie urodziło się jeszcze ok. 360 tysięcy innych dzieci, które muszą się obejść bez całego medialnego zamieszania, które w całości skupia się na młodym Angliku. Czy to jest sprawiedliwe? – pytałyby dziś skrzywdzone noworodki z całego świata, gdyby tylko umiały mówić i przeglądać internet.

Także Polki i Polaków rozpala fakt, że oto urodził się siódmy w kolejce pretendent do brytyjskiego tronu, ponieważ to w naszym życiu jest najważniejsze.

Na razie niewiele jeszcze wiadomo o dzielnym bobasie, dzięki któremu miliony ludzi na moment przestały przejmować się globalnym ociepleniem, widmem kryzysu gospodarczego, nierównościami majątkowymi i ogólnie nieciekawymi perspektywami na przyszłość, a zamiast tego zwróciły ufne, radosne oczy w kierunku Londynu.

Wiemy jednak, że jeszcze nieraz sprawi, że z serc wielu ludzi pierzchną na chwilę codzienne troski, a pojawi się radość z nowego życia oraz życzliwa ciekawość.

Bo będzie jeszcze dzień, kiedy ogłoszą imię.

A POTEM PIERWSZE ZDJĘCIA.

To jest ASZdziennik, ale to prawda.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...