Kurator oświaty wyjaśnia alarmy bombowe na maturach. Zgadliście: to wina strajku nauczycieli

Fot. Facebook/BarbaraNowakMalopolskiKuratorOswiaty/
Barbara Nowak odkryła prawdziwe intencje nauczycieli walczących podczas strajku o podwyżki pensji. Zgadliście, będzie o nauczycielach, ZNP i Broniarzu. Kurator oświaty z Małopolski właśnie udowodniła, że alarmy bombowe na maturach to dalsza część akcji strajkowej z kwietnia. Serio.


Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak wyręczyła policję w śledztwie w sprawie alarmów bombowych na maturach. W rozmowie z portalem wPolityce.pl małopolska kurator wytłumaczyła, że alarmy bombowe, które w kilkunastu liceach w całej Polsce uniemożliwiły normalne rozpoczęcie matur, to tylko element planu destabilizacji Polski, podobnie jak kwietniowy strajk nauczycieli.

– Alarmy bombowe w szkołach, gdzie dziś uczniowie przystępują do egzaminu maturalnego. Metody, które stosują tylko terroryści – powiedziała Barbara Nowak i od razu wskazała winnych:

– To kolejne potwierdzenie, że trwające od 8 kwietnia akcje strajkowe w szkołach były elementem konsekwentnie realizowanego planu destabilizacji Państwa Polskiego – ujawniła.

Zdaniem Nowak, w trwającej od kwietnia akcji protestacyjnej "cynicznie dawkowano efekty specjalne", a jej finałem było ogłoszenie alarmów bombowych w czasie matur.

– Najpierw reprezentant totalnej opozycji szef ZNP Sławomir Broniarz szantażował uczniów i ich rodziców nieprzeprowadzeniem egzaminów - wylicza Nowak. - Kolejną odsłoną horroru miało się stać zamknięcie drogi do ukończenia szkół ponadgimnazjalnych, nieklasyfikacja – dodaje.

Nowak ujawniła wreszcie, że kolejnym "efektem specjalnym" była dzisiejsza seria alarmów bombowych w liceach.

– Dzień 6 maja i początek egzaminów maturalnych przyniósł kolejną odsłonę determinacji środowisk niszczących Państwo Polskie – ujawniła kurator oświaty dając do zrozumienia, że maile i telefony z informacją o bombach " to kolejne potwierdzenie, że trwające od 8 kwietnia akcje strajkowe w szkołach były elementem konsekwentnie realizowanego planu destabilizacji Państwa Polskiego."


To jest ASZdziennik, ale Barbara Nowak nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...