Dramat coachów podrywu. Niby takie samce alfa, a zaorał ich długowłosy nerd o ksywie Gargamel

Fot. Youtube / GargamelVlog
Polski YouTube to nie tylko młodociani autotune'owi raperzy, gameplaye Fortnite'a i dzieci udające bogaczy. Głównie, ale nie tylko. Jednym z nielicznych jasnych promyczków nadziei jest od lat Kuba Chuptyś, znany jako Gargamel. W swoim najnowszym, nagranym po dłuższej przerwie, wideo opisuje środowisko skupione wokół trenerów uwodzenia.


Gargamel przez dwa miesiące zbierał materiały, tworząc fejkowe konta i dołączając do grup, w których spragnieni miło... spragnieni seksu mężczyźni pod przykrywką samorozwoju i budowania relacji, uczą się jak za pomocą manipulacji zaciągać kobiety do łóżka.

Film "Jak zdobyć KAŻDĄ KOBIETĘ w KILKA SEKUND" trwa godzinę i nawet jeśli przeszkadza wam jego stylistyka, warto obejrzeć go do końca i przejść całą drogę od lekkiego zażenowania, przez obrzydzenie, do przerażenia. A zaręczamy, że będzie obrzydliwie, bo coache wspinają się na wyżyny mizoginii tekstami w stylu:

- Reakcja kobiety nie jest ważna, ważne jest, by zrobić to, na co masz ochotę.
- Pokażę ci, jak obniżyć wartość dziewczyny.
- Kiedy nie chce dać się pocałować, to jest jej problem.
- Co zrobić gdy mówi nie? Musisz naciskać.

Jeśli już chce wam się wymiotować, to jeszcze się wstrzymajcie, będzie gorzej. Bo Gargamel trafił także na opowiadanie coacha Vincenta, w którym opisuje sytuację, gdy bohaterka jest zmuszana do trójkąta z dwoma facetami.

Cytat: "Zaczęła protestować i się wykręcać. Red Hood się podkręcił, wziął ją z krzesła i rzucił na łóżko (...) - Ej, was jest dwóch, o to chodzi. To przerażające i przytłaczające. Nie jestem na to gotowa - mówiła". Potem, mimo protestów dziewczyny, obaj uprawiali z nią seks.

Film Gargamela opublikowany 23 kwietnia ma już ponad milion wyświetleń i budzi bardzo pozytywne reakcje wśród ludzi. No, może poza Vincentem, pod którego najnowszym wpisem na Facebooku można znaleźć takie komentarze:

To jest ASZdziennik, ale trenerzy uwodzenia nie zostali zmyśleni. Wywiad z Gargamelem przeczytacie w NOIZZ.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...