Dramat widza Endgame. Zaspoilował znajomym film, oderwali mu głowę jak Thanos Ant-Manowi

Fot. 123rf.com / Marvel / materiały prasowe
Tragiczny błąd 19-letniego Bartka sprawił, że chłopak pożegnał się z życiem. Po powrocie z seansu Avengers: Endgame postanowił podzielić się szczegółami fabuły filmu ze znajomymi, a ci pozbawili go głowy, zupełnie jak Thanos Ant-Mana podczas sceny na planecie Nidavellir.


Policja aresztowała dwoje znajomych chłopaka - 21-letniego Marcina C. i 19-letnią Karolinę O. za zabójstwo w afekcie. Według ich zeznań ich kolega ze studiów, podekscytowany przedpremierowym seansem najnowszego filmu z uniwersum Marvela, zdradził im, która z postaci zginie w starciu z Thanosem. Doszło do kłótni, szarpaniny, a w końcu do brutalnej bijatyki.

Oprawcy sami wezwali policję. Funkcjonariusze, którzy zastali makabryczną scenę zbrodni stwierdzili, że mogą ją porównać jedynie do tego, co fioletowy tytan zrobił w Endgame ze Scottem Langiem albo do "tej akcji ze sceny po napisach, jak Kapitan Marvel użyła Kamienia Mocy".

Oskarżeni będą odpowiadać za brutalne morderstwo na spoilującym filmy Marvela. Grozi im za to do 2 miesięcy pozbawienia wolności (w zawieszeniu) i 150 zł grzywny.

To jest ASZdziennik. WSZYSTKIE SPOILERY ZOSTAŁY ZMYŚLONE.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...