Mocne postanowienie 30-latka. W ten weekend na pewno pomyśli o umyciu okien

Fot. 123rf.com
Zbliżające się święta zwiastują nie tylko spotkania z rodziną i obżeranie się żurkiem, ale też te mniej przyjemne obowiązki, jak spotkania z rodziną czy sprzątanie. A najgorsze jest zawsze mycie okien.


Konrad obiecał sobie, że w ten piątek, a w sobotę to już na pewno, zbierze się, żeby o myciu okien solidnie pomyśleć. Była to czynność, której unikał przez cały rok, ale tym razem już na pewno weźmie się w garść i przeprowadzi szereg zabiegów myślowych, których tematem będzie czyszczenie szyb.

– Na pewno pomyślę o tym, że chciałbym mieć czyste okna jeszcze przed Wielką Niedzielą – zdradza swój plan Konrad. – Przygotuję też w głowie listę akcesoriów niezbędnych do umycia okien i sporządzę mentalną mapę mieszkania ze szczególnym wskazaniem na ściany, w których są okna.

Mężczyzna zapowiada również, że zamierza dokonać w wyobraźni projekcji samego siebie myjącego okna, a nawet projekcji samego siebie myślącego o sobie myjącym okna.

A kiedy już będzie odpowiednio przygotowany psychicznie, wejdzie na OLXa, gdzie w kategorii Usługi znajdzie kogoś, kto te okna umyje za niego.
To jest ASZdziennik dla OLX.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...