Alarm epidemiologiczny w Warszawie. 25-latek rozpylił spoilery GoT w metrze

Fot. HBO / 123f.com / Wikimedia Commons
Dziś o godzinie 8:30 w warszawskim metrze na stacji Plac Wilsona został zatrzymany niebezpieczny 25-latek. Rozsiewał on spoilery najnowszego odcinka Gry o Tron. Na polecenie Głównego Inspektoratu Sanitarnego w stolicy ogłoszono alarm epidemiologiczny.


Mężczyzna zidentyfikowany jako 25-letni Filip K. rozsiewał w pociągu groźnego wirusa GoTs08e01. Głośno opowiadał o nowym odcinku koleżance z pracy, Weronice D. Po interwencji jednego z pasażerów, który użył żółtego telefonu alarmowego i zgłosił zdarzania, mężczyznę zatrzymały służby mundurowe.

– Filip zdążył obejrzeć odcinek przed pracą i nie mógł się powstrzymać, żeby mi go nie streścić – opowiada poddana teraz kwarantannie kobieta. – Mówił, jak to wszyscy spotykają się w Winterfell i w sumie niewiele się dzieje, ale jest spoko scena z Jonem, Dany i smokami. I jeszcze jedna, na koniec z Jamiem...

GIS ostrzega, że to nie jest odosobniony przypadek. Ogniska spoilerów GoT zaobserwowano w całym kraju. Każdy może być ich nosicielem, więc zaleca się w miarę możliwości z nikim nie rozmawiać i pod żadnym pozorem nie korzystać z mediów społecznościowych aż do obejrzenia nowego odcinka.


Inaczej można się narazić na informację, że jest w nim trochę seksu, odrobina przemocy i bardzo dużo gadania.
To jest ASZdziennik, ale naprawdę uważajcie na spoilery.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...