PILNE: Trwa walka Polski z Szatanem. W Lublinie sypią solą egzorcyzmowaną, żeby wypędzić demony LGBT

Fot. Pixabay
Dogasły już ogniste łuny stosu z “Harrym Potterem”, ale nie myślcie, że nasz kraj jest raz na zawsze wolny od złowrogich sił. Walka z piekielnymi potęgami dopiero się zaczyna. Doskonale wiedzą o tym w Lublinie. To w tamtejszym sądzie rozsypano sól egzorcyzmowaną, żeby utrzymać z dala demoniczne moce LGBT.


Wszystko w związku z procesem o zniesławienie, jaki toczy się obecnie w Lublinie. Organizator lokalnego Marszu Równości pozwał radnego PiS, Tomasza Pituchę, za to, że ten pomówił marsz o promowanie pedofilii.

A to, że Pitucha jeszcze nie wygrał sprawy, może rodzić podejrzenia, że w sprawie maczają kopyta jakeś złowrogie, tajemne siły.

Rozsypana przed salą rozpraw sól miała powstrzymać wrażą potęgę LGBT przed przejściem przez próg, a także oczyścić aurę miejsca z diabelskich wpływów. Bohaterskiego aktu obrony przed demonami prawdopodobnie dokonali stronnicy radnego PiS. Nie możemy jednak być tego pewni: drużyna światła działała w tajemnicy, żeby nie prowokować szatańskich mocy.

Niestety, sól nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Przedstawiciele Marszu Równości zdołali śmiało wkroczyć na salę. Już wiadomo, że następnym razem wrogowie diabła postarają się bardziej i oprócz przypraw przyniosą wodę święconą, gromnicę i czosnek.

Najgorszy jest jednak fakt, że dzięki rozsypaniu soli już wiadomo, że sam wymiar sprawiedliwości stoi po stronie piekła. Bo sędzia powiedziała, że jak jeszcze raz się to powtórzy, zabezpieczy materiał z monitoringu.

I przekaże go prosto do Belzebuba, a on już będzie wiedział, co z tym zrobić.

To jest ASZdziennik. Post Marszu Równości nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...