Lider Bayer Full: Majteczki w kropeczki, ło ho ho. Również on: Homoseksualizm = pedofilia

Fot. Mikołaj Kuras / Agencja Gazeta
Słwomir Świerzyński miał szansę pozostać przy tekstach o wzorach na kobiecej bieliźnie, ale zdecydował się wypowiedzieć na temat, na który ma silną opinię, ale niewielką wiedzę.


Lider zespołu Bayer Full pojawił się w TVP w programie "W pełnym świetle". Skomentował "promowanie" walki o prawa mniejszości seksualnych przez niektórych polityków.

– Uważam, że homoseksualizm nie powinien być w żaden sposób promowany, ponieważ żeby państwo się rozwijało i rodzina była zdrowa, powinny być pokazywane wzorce, które są naturalne dla mężczyzny i kobiety – "argumentował" Świerzyński.

– Proszę mi pokazać, gdzie jest rozróżnienie między pedofilią i homoseksualizmem. Ja stanę i będę z każdym rozmawiał na ten temat. Proszę mi pokazać różnicę. Bo nie ma. Żadnej różnicy nie ma – twierdził.

Świerzyński zapowiedział też, że chce wystartować w wyborach parlamentarnych. Muzyk niedawno przestał być członkiem PSL, bo "nie wyobraża sobie iść pod jednym sztandarem z aborcjonistami, lewakami i komunistami". Wystartuje więc z listy partii prawicowej.

Nie zdradził jednak, członkowie której partii mają równie absurdalne poglądy, aby wejść z nim w konfederację.
To jest ASZdziennik, ale nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...