Geniusz deweloperów z Podhala. Widok obleśnych Tatr zasłonią stylowym apartamentowcem

Fot. inwestujwgorach.pl
Już za dwa lata szpetota Świnicy i zaściankowość Buczynowych Truni wreszcie przestanie odstraszać turystów! Wszystko dzięki deweloperowi z Podhala. Już w 2021 roku zasłoni je zapierającym dech w piersiach apartamentowcem, który przesłoni fuszerkę odstawioną przez ruchy górotwórcze.


Już za dwa lata zamiast Małego Koziego Wierchu i Żółtej Turni mieszkańcy Zakopanego i turyści będą mogli podziwiać imponujące dzieło ludzkich rąk i na zawsze zapomną o pseudoarchitektonicznym koszmarku Podhala.Zakopane Mountain Resort to - jak czytamy na stronie dewelopera - najwyższy i największy budynek w Tatrach.

Budowa ma zacząć się w 2021 roku. Budynek pomieści 186 apartamentów i 12 penthouse'ów. Do tego dochodzą baseny, spa, jacuzzi, sauny, parking dla 250 aut i restauracja na 500 osób. Wizualizacja tatrzańskiego krajobrazu dostępna jest już w internecie.


Z nieoficjalnych doniesień wynika, że deweloper znalazł już sposób na przyciągnięcie do Tatr zamożnych klientów z całego kraju.

Do każdego apartamentu dokłada strzelbę powtarzalna BENELLI Nova 18,5", żeby żadne niedźwiedzie, kozice i świstaki nie pałętały się po osiedlu.

To jest ASZdziennik, ale projekt deweloperów w Tatrach nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...