7 stockowych zdjęć, które pokażą ci, jak tak naprawdę żyją singielki

Fot. 123rf.com
Jesteś kobietą, akurat żyjesz sama, a jednocześnie prowadzisz normalne życie i jesteś zrównoważona emocjonalnie? W takim razie nie wiadomo, czy możesz się tytułować prawdziwą singielką. Wiemy to, bo sprawdziliśmy, jak naprawdę zachowuje się ten tajemniczy, egzotyczny gatunek człowieka, jakim jest kobieta bez partnera.


W tym celu użyliśmy narzędzia, które jak żadne inne mówi prawdę o ludziach. Chodzi, rzecz jasna, o stockową wyszukiwarkę, do której wpisaliśmy “single girl” i “single woman”.

Zobacz, jak tak naprawdę powinnaś się zachowywać, jeśli jesteś singielką.

1. Ciesz się drobnymi rzeczami, nawet tym, że pada, a ty akurat wzięłaś ze sobą parasol. Jeśli się śmiejesz – rób to tak, jakby jutra miało nie być. Ktoś powie “niezrównoważona emocjonalnie”, ty powiesz “szczęśliwa”.
2. Studiujesz i wydaje ci się, że uczenie się polega na czytaniu książek? Chyba śmieszna jesteś. Zobacz, jak przyswaja wiedzę prawdziwa radosna, niezależna dziewczyna:
3. Jak to mówią, najpierw obowiązki, potem przyjemność! Po nauce umów się z przyjaciółką na rolki albo deskę. To nic, że nie wiecie, jak się na tym jeździ. Ważne, że jesteście dwiema szczęśliwymi singielkami, które nie mają chłopaków, ale to nic, bo doskonale bawią się we własnym towarzystwie. Girls just wanna have fun!
4. Żeby jeszcze podkreślić, jaka jesteś wesoła i szalona, ubieraj się w ten sposób:
5. A może potrzebujesz chwili oddechu? Nic prostszego. Pojedź nad najbliższe morze, rozłóż ramiona i zrób głęboki wdech. Jesteś piękna. Jesteś kobieca. Jesteś czarnym łabędziem, białą mewą, nieposkromionym, dzikim kormoranem.
6. Ewentualnie możesz zrobić sobie kubek kawy, a potem pójść z nim do parku i subtelnie sączyć napój na pomoście, jednocześnie patrząc w dal. Wszyscy tak robią. No, przynajmniej wszystkie singielki, bo gdyby miały chłopów, to może znalazłyby sobie coś lepszego do roboty niż snuć się z zimną kawą po parku.
7. A jeśli faktycznie zdarzy ci się chwila, w której zatęsknisz za miłością, zasygnalizuj to w ten sposób. Smutna mina i pluszowe serce na ławce powinny dość wyraźnie zasugerować przechodzącym mężczyznom, że na nich czekasz. To zrozumiałe. Każda z nas kiedyś, będąc singielką, czasem marzyła o tym, żeby wreszcie znaleźć sobie chłopaka.
I wreszcie móc zacząć się zachowywać normalnie.

To jest ASZdziennik. Wszystkie zdjęcia są prawdziwe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...