Rusza kampania Patryka Jakiego na Podhalu. Obiecał Zakopanemu III i IV linię metra

Fot. 123rf.com / Twitter / Patryk Jaki
Hasztagi #NieMówcieŻeSięNieDa i #AmbitnePodhale pojawiły się na Twitterze Patryka Jakiego po wizycie wyborczej w Zakopanem. Patryk Jaki ogłosił, że jeżeli zostanie wybrany do Parlamentu Europejskiego, natychmiast przystąpi do budowy 3 i 4 linii metra w Zakopanem.


– Jak zostanę europosłem, rozpocznę budowę dwóch linii metra jednocześnie - zapowiedział Patryk Jaki rozdając oscypki na ulicach Zakopanego. - Powstaną one w czasie dwóch kadencji.

Patryk Jaki zadeklarował zdziwionym góralom, że III linia metra zakopiańskiego miałaby przebiegać z Wodogrzmotów Mickiewicza przez Świnicę, Kasprowy Wierch, Wielką Krokiew i Krupówki aż do Cichowiańskiego lasu.

Linia IV zgodnie z propozycją miałaby łączyć Łysą Polanę, Witkiewiczówkę, Muzeum Karola Szymanowskiego, Polanę Szymoszkową i prowadzić aż do stacji końcowej w Dolinie Chochołowskiej.

- Albo Podhale ambitne, którą reprezentuję ja, albo Podhale kompleksów, którą reprezentuje Koalicja Obywatelska, która odpowiada za to, że nawet Warszawa wyprzedziła Zakopane w budowie metra, co jest gigantycznym skandalem – podsumował Patryk Jaki.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, budowa III i IV linii metra w Zakopanem to nie jedyne obietnice, jakie Patryk Jaki złożył wyborcom na Podhalu.

Kandydat obiecał też, że uczestnicy powstania chłopskiego na Podhalu z lat 1669–1670 będa obiema liniami podróżować bez dodatkowych opłat.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...