PILNE: Jest zgoda na Brexit. Wielka Brytania opuści UE, jeśli Harry i Meghan oddadzą pierworodnego

Fot. Wikimedia Commons
Podczas wczorajszego głosowania Izba Gmin odrzuciła aż osiem scenariuszy Brexitu. Kiedy wydawało się, że żadna z propozycji nie spotka się z uznaniem brytyjskich parlamentarzystów, pojawił się dziewiąty scenariusz.


Wśród wniosków był m.in. twardy brexit, ponowne referendum oraz odrzucenie brexitu i udawanie, że nic się nie stało. Kiedy żaden nie otrzymał większości głosów, zmęczenie i frustracja brytyjskich parlamentarzystów sięgnęła zenitu. Aby przełamać ten ciągnący się w nieskończoność impas, przyjęto pierwszy scenariusz, który był w kolejce.

Według niego, Wielka Brytania opuści Unię Europejską zasadniczo bez strat dla ekonomii (nie licząc cła na rambutany i kumkwaty), jeśli książę Harry i Meghan Markle oddadzą swoje pierworodne dziecko pod opiekę Brukseli.

Rodzina królewska od dawna jest najbardziej popularnym, obok czarodziejów w wieku dojrzewania towarem na Wyspach. W dodatku Unia Europejska będzie mieć po swojej stronie ewentualnego przyszłego dziedzica brytyjskiego tronu, więc jest to dla niej bez wątpienia atrakcyjna oferta.

Scenariusz zakłada, że dziecko wychowa się w rodzinie Przewodniczącego Rady Europejskiej - zajmie się tym jego córka Kasia Tusk i jej mąż. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak księciu Harry'emu i Meghan Markle zostanie wynagrodzone odebranie uwagi mediów związane z pierwszymi krokami royal baby, pierwszymi słowami royal baby i pierwszymi przejedzonymi przez royal baby pieniędzmi podatników.


Prawdopodobnie będzie musiał im wystarczyć tytuł bohaterów narodowych odpowiedzialnych za zakończenie tego przeciągniętego żartu, jakim jest brexit.
To jest ASZdziennik, ale brytyjski parlament naprawdę odrzucił 8 scenariuszy brexitu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie