Nie tylko “Polska wolna od LGBT”. Oto 5 dziwnych cytatów z Elżbiety Kruk i 1 zaskakująco normalny

Fot. vod.pl/programy-onetu/onet-opinie-andrzej-stankiewicz-elzbieta-kruk-2703/bwblbrc
Nową bohaterką na prawicy została właśnie Elżbieta Kruk, posłanka PiS i członkini Rady Mediów Narodowych. Wszystko dzięki wczorajszemu wywiadowi z Onetem. To tam polityczka Prawa i Sprawiedliwości podzieliła się z widzami swoją gorącą nadzieją, że “Polska będzie regionem wolnym od LGBT”.Nie przedstawiła co prawda pomysłów na to, jak ma zamiar poradzić sobie z istnieniem ok. 5% Polek i Polaków, którzy identyfikują się jako homo, bi- lub transseksualiści, ale hej, w historii już znajdowano różne rozwiązania i Elżbieta Kruk na pewno też sobie jakoś poradzi.

Ale to nie wszystko, co powiedziała we wczorajszej rozmowie Kruk. Wiemy to, bo zamiast skupiać się na jednym cytacie, w ASZdzienniku obejrzeliśmy całość rozmowy i tam jest naprawdę więcej rzeczy, które zasługują na przytoczenie. Oto i one:

1. “Opieranie się na zasadach WHO to już jest w ogóle włos jeżący się na głowie.” Bo co tam Światowa Organizacja Zdrowia może wiedzieć o zdrowiu.

2. “[LGBT to] lesbijki, geje, biseksualiści i ci zmiennopłciowi.” Albo kiedy masz rozwinąć skrót, ale jesteś posłanką PiS i słowo “transseksualiści” nie przechodzi ci przez gardło.

3. “Próby wprowadzania LGBT, a właściwie seksualizacji dzieci, do szkół, niosą bardzo duże niebezpieczeństwo zagrożenia pedofilskiego.”

4. “Ja sobie nie wyobrażam, żeby nauczyciel narażał dzieci i w ten sposób grał dziećmi, żeby osiągnąć jakieś zyski.” O tym, że nauczyciel to praca wymagająca powołania, a powołanie wyklucza chęć zarabiania jak człowiek.

5. “Ojciec Rydzyk jest przede wszystkim w pewnym sensie geniuszem.”

I po tych wszystkich słowach Elżbieta Kruk wzięła głęboki oddech i powiedziała coś, z czym dla odmiany zgodzi się większość Polaków. Trzymajcie kapelusze, bo oto nadchodzi cytat, w którym PiS po raz pierwszy przyznał coś, co zwykły człowiek widzi po pół godziny.

6. “[TVP] jest robiona paździerzowo. Nie bardzo umiejętnie.”

To jest ASZdziennik. Żaden z cytatów nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...