PILNE: On naprawdę to powiedział. Lech Wałęsa wywieszczył inwazję cywilizacji z kosmosu [CYTATY]

Fot. Flickr/MEDEF, flickr.com/photos/besoindair/3883972259, CC BY-SA 2.0
Jeden z najbardziej znanych Polaków na świecie, prezydent RP, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, doktor honoris causa 37 uniwersytetów na czterech kontynentach. A od niedawna także wielki prorok, który przepowiedział inwazję cywilizacji pozaziemskiej, jeśli my, ludzkość, wreszcie nie zaczniemy się zachowywać. Tak, chodzi o Lecha Wałęsę.


Który podczas spotkania z mieszkańcami Krosna zorganizowanym przez Klub Obywatelski uchylił zagubionym krośnianom rąbka wielkiej kosmicznej tajemnicy.

Jak wyjaśnił były prezydent, albo zaczniemy reformować Unię Europejską i jakoś się między sobą dogadywać zamiast toczyć próżne swary, albo grozi nam zagłada.

– Niektórzy mówią, że już 4-5 razy była taka cywilizacja jak nasza (...). I dochodziła do tego samego poziomu, do którego my teraz dochodzimy i nie potrafimy się porozumieć – mówił Wałęsa. Jak się okazało, możemy powtórzyć smutny los naszych poprzedników.

– Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej – wytłumaczył Wałęsa. – Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, "Co oni tu wyprawiają?". Jak zagrozimy destabilizacją, (...) Putinem, oni nam przeszkodzą. Przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, może nas tak przytrzymać 5000 lat.


A może nie wiecie, bo nie interesujecie się tymi sprawami, ale na zwiniętej Ziemi nie tak łatwo się żyje.

– Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować świat do momentu, w którym dziś jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę – zakończył wreszcie wątek Wałęsa, tym samym wlewając w serca słuchaczy odrobinę nadziei.

Teraz, kiedy już wiemy, co się z nami stanie, do rozstrzygnięcia pozostaje tylko jedna kwestia. Kto zachęcił prezydenta do tej opowieści? Jak wielką przemyślnością musiał wykazać się ktoś z widowni, skoro sprawił, że Wałęsa wpadł w proroczy trans i zdradził całej Polsce tajemnice kosmosu? Znamy odpowiedź.

Po prostu jeden słuchacz podniósł rękę i zapytał:

– Czy pan popiera Koalicję Europejską i partię Wiosna Biedronia?

To jest ASZdziennik. Żaden cytat nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...