7 ładnych przedmiotów, którymi nie zalepisz pustki w swoim życiu, ale możesz próbować

Fot. 123rf.com
Nie masz energii? W pracy nuda i marazm, w związku rutyna, a w twoich oczach chłód? Przy znajomych mechanicznie podnosisz kąciki ust, a w duszy chcesz już tylko do trumny, pod ziemię? To typowe uczucie pustki w życiu. Ale nie martw się! Jeśli kupisz sobie wystarczająco estetyczny i drogi przedmiot materialny, na pewno ją pokonasz.


A nawet jeśli nie, to przynajmniej będziesz bogatsza o estetyczny i drogi przedmiot materialny.

Oto lista przedmiotów, które najlepiej nadają się do zalepiania pustki. Możesz zacząć od tańszych. A nuż dziura w twojej duszy jest na tyle nieduża, że do jej zaklejenia wystarczy sztruksowa spódnica z Zary (119 zł) i wcale nie będziesz musiała kupować dwupokojowego mieszkania na Saskiej Kępie.

1. Buty. Tylko nie myśl, że możesz się wykpić jakimiś wygodnymi adidasami albo, co gorsza, trekami do chodzenia po górach. Każdy wie, że kobieta, która źle się czuje, musi kupić sobie barwne czółenka na wysokich obcasach. Niewygodne? A kto ci każe w nich chodzić?
2. Książka. To nic, że masz Kindle’a. Tym razem wejdź do kameralnej księgarni i kup papierową książkę w ładnej oprawie. Polecane tematy: design, urbanistyka, coś z Karakteru, ew. Margaret Atwood po angielsku. Nie bierz torebki, idź przez miasto z nowym nabytkiem pod pachą. Już nie jesteś pusta w środku, właśnie wypełnił cię intelekt, kultura i duma z bycia tym jednym procentem Polaków (czy ile tam wyszło w tych badaniach), który czyta.
3. Ubrania. Nie muszą być dopasowane do twojej figury ani kolorytu. Nie muszą ci się nawet podobać. Jesteś kobietą, która źle się czuje ze swoim życiem, tak? Kupuj. Kupuj i nie myśl o tym więcej. Mały hint: ciężkie ubrania o dużej objętości lepiej wypychają pustkę. O cienkim T-shircie zapomnisz zbyt szybko i łatwo.

4. Świeczka zapachowa. Symbol odprężenia, relaksu, domowego spa. Tylko nie taki tealight dla biednych, który pachnie trochę wanilią, a trochę plastikiem. Wybierz elegancką świeczkę za sto złotych, o nazwie w stylu Velvet Storm, Mystic Grace, Opulent Glow. Weź ją w dłonie i zaciągnij się zapachem luksusu. Tak żyją bogaci.
5. Telefon. Jeśli chcesz sprzeciwić się seksistowskiemu schematowi o tym, że jak kobieta jest smutna, to kupuje sukienkę, a oprócz tego masz dużo pieniędzy – telefon to świetny wybór! Pustkę w twoim życiu w mig zastąpią próby przypomnienia sobie, jakie to potrzebne aplikacje miałaś na swoim starym smartfonie. Aha, ustaw sobie wesołą tapetę.
6. Coś z Tigera. Duża gumka do ołówka w kształcie nosorożca, mydelniczka z wystającą sztuczną trawą, cekinowy notes i szklana karafka wyobrażająca rybę... nie żałuj sobie. Zasłużyłaś na każde z tych duńskich gówienek, które przyniesiesz do domu i nigdy nie wykorzystasz w żaden sposób. Wada: żeby zapchać dziurę w swoim sercu tak tanimi rzeczami, musisz kupić dość dużo.


7. Pizza.
Kiedy już wszystko zawiedzie. Patrz, jak śmieją się dziewczyny poniżej. A po ilu kawałkach ty się uśmiechniesz?
To jest ASZdziennik. Żaden z przedmiotów nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...