Tragedia na planie "Wiedźmina". Cavill wypił Eliksir Oczyszczenia, sezon trzeba nagrywać od nowa

Fot. Wiedźmin 3/Instagram/Henry Cavill
Na jesień 2022 roku przesunął Netflix datę premiery pierwszego sezonu "Wiedźmina" - podaje serwis IMDB. Wszystko przez groźny wypadek na imprezie z okazji awansu do piątego odcinka. Henry Cavill wypił Eliksir Oczyszczenia i cały sezon trzeba nagrywać od nowa.


– Myślałem, że to zwykła jaskółka – tłumaczył zdruzgotany Henry Cavill w rozmowie z serwisem IMDB.

Z kompromitujących nagrań, które na Instagramie zamieścił jeden z członków ekipy filmowej, wynika, że odurzony aktor chwilę po głębokim hauście zielonego płynu chwycił się za brzuch i natychmiast zwrócił wszystkie zdobyte dotąd punkty umiejętności.

– Musimy rozdysponować sceny na nowo – przyznaje zrozpaczona scenarzystka Lauren S. Hissrich. – Nikt z ekipy nie pamięta, które umiejętności udało mu się rozwinąć przez pięć odcinków.

Nie wiadomo, jak unikatowy eliksir trafił do menu imprezy organizowanej przez Netflix. Policja przesłuchuje firmy cateringowe z Nilfgaardu i zielarki z Castel Ravello. Do wyjaśnienia zatrzymano Keirę M., znaną producentkę napitku.

To nie jedyne problemy, z którymi boryka się Netflix na planie serialowej ekranizacji "Wiedźmina".

Przypomnijmy, że wcześniej Henry Cavill próbował improwizować na planie i zdobyte punkty zainwestował w Szermierkę zamiast w Znaki.

Zdjęcia z powodu rekonwalescencji po starciu z południcą wstrzymane były przez 6 miesięcy.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...