Nowość dla fanów SUVów. Powstały wózki dziecięce, które zajmują dwa razy więcej miejsca

Fot. 123rf.com
Miłośnicy jazdy po mieście gigantycznymi samochodami z silnikami o mocy 340 KM mogą wreszcie skończyć z przymusem wożenia dzieci wózkami w regularnym rozmiarze. Na rynek właśnie bowiem weszły dziecięce wózki SUV.


Wyprodukowany przez Toyotę model Escalate 3000 ma 1,5 metra szerokości, niemal 1,8 metra wysokości i waży 40 kilogramów. Jest wyposażony w system wpięcia MAX-CLICK, regulację oparcia w wersji gondolowej i spacerowej, napęd na cztery koła oraz ABS.

– Nasz nowy model ma ułatwić dzieciom przesiadkę z wózka do SUVa rodziców – tłumaczy rzecznik Toyoty. – Rozumiemy, że zamiana zwykłego wózka, który zajmuje tylko część chodnika na 2,5-tonowego potwora może być szokiem. Właśnie dlatego stworzyliśmy Escalate 3000.

Nowy model wózka to oczywiście także gratka dla rodziców. Prowadząc go, można się poczuć jak kapitan prawdziwego krążownika deptaków i parkowych alejek, i wzbudzić należyty respekt u mijanych mam i tatów.

Wnosząc go (z pomocą czworga współpasażerów) do autobusu i zajmując w nim wszystkie miejsca dla wózków, pokazujemy nasz prestiż i miejsce na drabinie społecznej. Tak samo, gdy jadąc chodnikiem, zablokujemy połowę ścieżki dla rowerów.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, trwają prace nad jeszcze większym modelem dla dwojga dzieci, który będzie wyposażony we własny silnik Diesla.
To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...