Dramat znachorów. Gra o antyszczepionkowcach wypiera z rynku lewoskrętną witaminę C

Fot. antyszczepionkowcy.biz
Widmo bankructwa zajrzało w oczy znachorom na terenie całego kraju. Wszystko przez grę karcianą Antyszczepionkowcy.biz, która zaczyna sprzedawać się lepiej niż tabletki z kiszonej kapusty. Przeciwnicy pseudonauki ufundowali ją w serwisie PolakPotrafi w niespełna 14 minut.


Antyszczepionkowcy.biz to gra karciana, która powstała, by walczyć z teoriami spisku na temat szczepionek. Zbiórka na jej produkcję ruszyła w weekend, a główny cel zrzutki udało się osiągnąć już w 14 minut.To prawie dwa razy tyle, ile trwa przeciętny research o szczepionkach w największych organizacjach antyszczepionkowych w Polsce.

Wraz z każdym egzemplarzem gry spada zainteresowanie strukturyzatorami wody, trawą pszeniczną i wywarami z pestek moreli - załamują ręce przedstawiciele medycyny alternatywnej. Jak tak dalej pójdzie, nie będzie w Polsce na kim żerować.

Altmedowi nie pomaga fakt, że gra powstała przy konsultacji merytorycznej lekarzy i naukowców, a honorowy patronat nad grą objął Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz Dolnośląska Izba Lekarska.

Na koncie gry jest już prawie 60 tysięcy złotych i nadal można się dorzucać. Za każdy sprzedany egzemplarz gry autorzy zakupią szczepionki na cele charytatywne.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, środowisko antyszczepionkowe w Polsce opowiedziało już swoją karcianką, która powstała, by odeprzeć atak ludzi nauki na wiedzę znachorów i blogerów.

Zainteresowanie produktem jest niewielkie, a gracze narzekają na zasady.

Twierdzą, że każdy umiera już w pierwszej turze.

To jest ASZdziennik. Jesteśmy patronem gry Antyszczepionkowcy.biz.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...