Duma tysięcy Polek. Ich mężczyźni bohatersko rzucili się do obrony świata w nowej grze

Fot. mat. prasowe / 123rf.com
W wielu polskich domach piątkowy wieczór miał upłynąć na wspólnym oglądaniu seriali, długich rozmowach przy winie, planowane były też wyjścia do znajomych. Ale gdy tysiące graczy usłyszało wezwanie o pomoc z pogrążonego w chaosie Waszyngtonu w The Division 2, osobiste plany musiały pójść na bok. Na szczęście partnerki zrozumiały. I są dumne.


– Partnerki i partnerzy tysięcy polskich graczy obojga płci masowo wspierają swoich wybranków w walce o przywrócenie porządku w pozbawionym władzy Waszyngtonie. Z całej Polski płyną wyrazy uznania dla naszych rodaków i rodaczek w ich staraniach o lepsze jutro świata w The Division 2 – dowiaduje się ASZdziennik.

– Oglądaliśmy właśnie finał Detektywa, kiedy Mariusz dostał powiadomienie o skończeniu ściągania The Division 2. Miałabym w takiej chwili postawić swoje egoistyczne plany przed tak wielką sprawą, jako uratowanie Waszyngtonu? Zamówiłam mu tylko pizzę i pełna dumy pomachałam na pożegnanie – wspomina dramatyczne chwile Daria z Warszawy.

– Siedzieliśmy ze znajomymi nad planszówką, kiedy Tomek wskazał na migającą na pomarańczowo tarczę zegarka. Wiedziałam, że stało się coś ważnego. Kim byłabym, gdybym go zatrzymała? – opowiada Martyna z Nowej Soli. – Poprosiłam tylko, żeby na siebie uważał i nie siedział dłużej niż do 5 rano, żeby chociaż te dwie godziny przed kwalifikacjami Kubicy pospał.


Jak udało się nam ustalić, dzielni Polacy i Polki wykazują się w Waszyngotnie niebywałą odwagą. Zza oceanu płyną wieści o charyzmatycznym Jacku, który na 16 levelu poprowadził czteroosobowy rozdział w niemożliwym rajdzie po zasoby. Gwiazdą forów jest też Monika, która korzystając tylko z shotguna wykonała główną misję w The Theater. – Dziękujemy, agentko Division – nie mogła wyjść z podziwu Odessa Sawyer, której córkę uratowała Monika.

Choć to jeszcze nieoficjalna informacja, partnerzy i partnerki graczy już w sobotę rano zamierzają specjalnie uhonorować swoich bohaterów.

Mówi się nawet o powstrzymaniu się od pytania, czy w ogóle spali.

To jest ASZdziennik, ale z grubsza nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie