Nowość dla hardkorowych graczy. IKEA wprowadza krzesła gamingowe bez tutoriali

Fot. 123rf.com
Dark Souls wśród foteli LÅNGFJÄLL – tak IKEA promuje najnowszą linię mebli skierowaną dla hardkorowych graczy. Do nowych krzeseł gamingowych nie dodaje instrukcji złożenia, żeby prawdziwi gracze poczuli się niczym w Dwarf Fortress.


– Każde krzesło gamingowe z modelu SPELÖVER działa w trybie roguelike – tłumaczy rzecznik IKEA. - Fabryka wrzuca do pudełek losowe elementy, a każdy z nich gubi się po próbie złego dopasowania i składanie trzeba zaczynać od nowa.

IKEA wśród swoich inspiracji wymienia m.in. kultową serię XCOM (zawsze brakuje najważniejszych surowców), Wiedźminem (trudne wybory moralne, których opłakane skutki widać dopiero podczas siedzenia), Red Dead Redemption II (krzesło do poziomu 100% złożyło ok. 0,8% klientów) i Fallout 76 (klienci woleliby składać samemu, ale IKEA każe im pracować w grupach).

–Jesteśmy szczególnie dumni z zaimplementowania systemu "nemesis", dzięki któremu każde krzesło wychodzi z porażki trudniejsze, z nowymi oparciami i coraz trudniejszym schematem skręcania podłokietników – chwali się IKEA.

IKEA podaje, że w specjalnie uruchomionym kanale Awesome Chairs Done Quick najlepszy speedrun krzesła z modelu SPELÖVER to obecnie 23 godziny.

Lootboxy z wkrętakami ułatwiającymi składanie mają pojawić się już wkrótce.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...