Smutna przygoda polityków prawicy. Poszli na striptiz, ale tak słaby, że na zawsze zrazili się do burleski [SERIO]

Miało być jak po prawej, a wyszło jak wyszło
Miało być jak po prawej, a wyszło jak wyszło Fot. Facebook/Grzegorz Łuczko, 123rf.com
Liczyli na performance erotyczny z klasą i smakiem, dostali… niestety co innego. Sebastian Drapał (Porozumienie Gowina) i Iwona Frankowska (PiS) udali się na pokaz męskiego striptizu podczas tłustoczwartkowej miejskiej biesiady w Boguszowie-Gorcach z dużymi nadziejami. Niestety, występ nie zdołał ich spełnić.


Bo wyglądał tak, jak pokazuje to ten film.
– Zamiast dobrego erotycznego show zobaczyliśmy jakiegoś dużego kolesia w białej czapce, który okropnie sztywno się ruszał – mówi Sebastian Drapał, na co dzień zastępca burmistrza Boguszowa-Gorców. – Aż przykro było patrzeć. Gdzie tu jakaś zmysłowość, gdzie estetyka? Jako widz czuję się bardzo zawiedziony.

– I te jego dziwaczne ruchy frykcyjne…! – Striptizera wspomina z odrazą także Iwona Frankowska, wałbrzyska wicestarosta. – Następnym razem już nie będę żałować pieniędzy i pojadę na Betty Q albo kupię sobie DVD z Ditą Von Teese.

Dziś oboje mają nadzieję tylko na jedno: że odpowiedzialne funkcje i zadania pozwolą im szybko zapomnieć o cringe’u, który czuli, patrząc na to wątpliwe przedstawienie.

Zawód polityków był tym większy, że impreza zapowiadała się naprawdę dobrze. Po pierwsze, była kostiumowa. Sama Frankowska przebrała się na przykład za zakonnicę – strój, który już od kreacji Audrey Hepburn w filmie “The Nun’s Story” rozpala zmysły połączeniem niewinności, tajemnicy i erotyzmu.

Co więcej, już na początkowym etapie tradycyjnej zabawy pojawiły się elementy BDSM –tłuczenie się po pupach wałkiem do ciasta albo zakuwanie mężczyzn w dyby – co jeszcze bardziej podsyciło oczekiwania uczestników.


Jak udało się ustalić ASZdziennikowi, dwójka polityków jest tak rozczarowana tym, co była zmuszona oglądać, że w przyszłym roku planują w ogóle zrezygnować z imprezy pod koniec karnawału. Tłusty Czwartek 2020 spędzą w kościele.

Bo tam może też bywa nudno i krindżowo, ale przynajmniej wiadomo, czego się spodziewać.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty zostały zmyślone, ale ta zabawa wydarzyła się naprawdę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie