PILNE: Rząd wprowadza obowiązkowe mundurki w szkołach

Fot. 123rf.com
Powrót do tradycji i wychowanie młodzieży w duchu czystości. To główne założenia przyjętej przez Sejm nowelizacji ustawy o systemie o światy. Zmiana przywraca obowiązek mundurkowy w szkołach. Ujednolicone stroje gwarantują czystość od poczęcia aż do ślubu kościelnego.


Projekt mundurków, które uczniowie nosić od żłobka do ślubu kościelnego, zaprezentowała minister edukacji Anna Zalewska na konferencji prasowej.

– Nowe mundurki szkolne nie tylko ochronią uczniów przed masturbacją i wprowadzą ład w ich psychice, ale jestem pewna, że staną się piękną tradycją i dumą każdego normalnego heteroseksualnego katolickiego narodowego białego ucznia – przyznała szefowa resortu edukacji.

Minister zapewniła, że prace nad projektem Ordo Iuris we współpracy z czołowymi prawicowymi publicystami trwały od 2017 roku. Zalewsk zaprzeczyła pogłoskom, jakoby nowe przepisy były kontrustawą do przyjętej w Warszawie Karty LGBT.

Rząd rozesłał już do krajowych hut ogłoszenia zapytania przetargowe w sprawie wykucia i odlanie ponad 18 milionów mundurków. Dlaczego aż tylu? – pytali zaskoczeni dziennikarze.

– Ustawa rozszerza definicję "ucznia" na każdą osobę od poczęcia aż do sakramentalnego "tak" – tłumaczy Anna Zalewska. – Trwają zaawansowane rozmowy z Hutą Katowice jako wykonawcą głównym i producentem zamków Gerda jako dostawcą podzespołów.

Rząd uspokaja, że klucze do mundurków będą do odbioru w urzędach stanu cywilnego przez mężów po okazaniu aktu ślubu kościelnego i pozostaną w ich wyłącznej dyspozycji mężczyzn póki śmierć ich z żoną nie rozłączy.

To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały na razie zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie