Dramat 13-latka na geografii. Nasłuchał się o orogenezie i został płytą tektoniczną

Fot. 123rf.com
Tak się kończy promocja orogenezy pod płaszczykiem tolerancji dla plejstocenu! 13-letni Wojtek P. z warszawskiego Mokotowa padł ofiarą geograficznego lobby. Chłopak nasłuchał się o ruchach górotwórczych i od godziny w swoim pokoju próbuje ukształtować Karpaty.


Śmiałe roszczenia środowisk orograficznych wyszły na światło dzienne w czasie lekcji o ukształtowaniu powierzchni Polski – dowiaduje się ASZdziennik.

Bezwstydny edukator miał zasugerować, że polskie Karpaty zostały poczęte metodą orogenezy przez młodą parę wyzwolonych płyt tektonicznych. Dodał też, że nie ma nic zdrożnego w kształtowaniu powierzchni Polski przez lądolód skandynawski.

Wszystkiemu przysłuchiwał się 13-letni Wojtek, który od tej pory nie mógł przestać myśleć o kotłach lodowcowych, morenach i ryglach skalnych. Po powrocie do domu oświadczył zaskoczonym rodzicom, że jest płytą tektoniczną.

– Nie wiem, dlaczego zgodziłem się na udział syna w geografii – rozpacza ojciec Wojtka.

Przypadek Wojtka nie jest zaskoczeniem dla ekspertów z Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich, którzy wcześniej ostrzegali już m.in. przed skutkami karty LGBT.

– Młodzież z wypiekami na twarzy słucha o ruchach lądolodu skandynawskiego, a po powrocie do domu zamyka się w pokoju, rośnie do powierzchni 50 tysięcy kilometrów kwadratowych i próbuje wpłynąć na rzeźbę Małopolski – czytamy w oświadczeniu.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, to nie jedyny skandal w szkole, do której uczęszcza Wojtek.

Rodzice twierdzą, że biolodzy na przykładzie pantofelka wbijają dzieciom do głów, że bezpłciowość jest normalna.

Po 45 minutach opisu, jak to makronukleus dzieli się przez amitozę, a mikronukleus przez mitozę, otumanione dzieci zaczynają rozwijać wodniczkę tętniąca i zagłębienie okołogębowe, a z lekcji wychodzą zafascynowane koniugacją, która służy jedynie lubieżnej wymianie materiału genetycznego i nie kończy się poczęciem.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...