Miły dzień fana Michaela Jacksona. Obejrzy sobie dokument o swoim ido... JEZU, CO ZA CHORY SKU*WIEL

Fot. IMDB / 123rf.com
Leniwy wieczór to dobry czas, żeby obejrzeć "Leaving Neverland" - czterogodzinny dokument w dwóch częściach o Michaelu Jacksonie. A przynajmniej tak pomyślał fan piosenkarza, Krzysiek.


Dla mężczyzny to miał być sentymentalny powrót do lat 80. i 90. Nie spodziewał się, że dostępny na HBO GO film opowiada o królu muzyki pop głosami Wade'a Robsona i Jamesa Safechucka.

Mężczyzn, którzy, jak twierdzą, byli latami molestowani przez Michaela Jacksona.

Krzysztof oglądając dokument był z minuty na minutę coraz bardziej przerażony tym, co widzi.

– Myślałem, że zobaczę, jak Michael doskonali moonwalk, że pośpiewam do Billie Jean i Smooth Criminal... – mówi zszokowany mężczyzna. – A nie, że będę słuchał o okropnych rzeczach, które robił siedmiolatkowi.

W "Leaving Neverland" Robson i Safechuck opowiadają, jak poznali Jacksona gdy byli małymi chłopcami. Robson wygrał konkurs tańca, a którym nagrodą było spotkanie z piosenkarzem, a Safechuck wystąpił z piosenkarzem w reklamie Pepsi. Wspominają, jak Jackson nawiązywał z nimi i ich rodzinami coraz mocniejszy kontakt, wydzwaniał, odwiedzał, zapraszał w trasy koncertowe i do swoich posiadłości.

Niewinna znajomość wkrótce miała przerodzić się w molestowanie - nakłanianie do wzajemnej masturbacji czy seksu oralnego. Kilkuletnich chłopców. Dodatkowo Jackson manipulował nimi psychicznie, uzależniając od siebie, odciągając od rodzin i grożąc, że wydanie wspólnego sekretu skończy się dla nich dożywotnim więzieniem.

To co miało być dla Krzyśka miłą niedzielną rozrywką, skończyło się powtarzaniem do siebie "Co za chory sku*wiel", długim, zimnym prysznicem i usunięciem piosenek Jacksona z listy ostatnio odtwarzanych na Spotify.

Zwłaszcza tych, których tytuły kojarzyły się najgorzej: "Give in to me", "In the closet"czy "Don't stop 'til you get enough".

To jest ASZdziennik, ale Leaving Neverland jest naprawdę mocne.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...