PILNE: WOŚP wygrywa ze złem 175 938 717,56 do zera

Fot. 123rf.com
175 938 717,56 zł - dokładnie tyle uzbierała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podczas tegorocznego 27 finału. Poinformował o tym Jurek Owsiak w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.


– Oznacza to sromotną porażkę zła i hejterów, którzy z nierównego pojedynku wracają na tarczy bez żadnego punktu – tłumaczą komentatorzy. – Kibice WOŚP po cichu liczyli na kolejny rekord, ale tak miażdżącej przewagi nikt się nie spodziewał.

Pewna wygrana WOŚP zapewnia automatyczny awans specjalistycznych szpitali dziecięcych z całego kraju.

– Plan pogrążenia dobra był bardzo dobry, zło próbowało grać podręcznikowo, a armia jego zwolenników aż rwała się do walki – nie dowierzają pogrążeni hejterzy. – Problem w tym, że im bardziej szczuliśmy na WOŚP, tym więcej pieniędzy trafiało do puszek.

Hejterzy WOŚP tłumaczą porażkę fatalną empatią na terenie całego kraju i słabą dyspozycją hejterów, którym w pojedynku z rozliczeniami finansowymi WOŚP już na starcie zabrakło argumentów.

Kolejne spotkanie WOŚP vs zło już za rok. Spoiler: już wiadomo, że WOŚP znowu wygra, tak jak wygrało w tym roku w Gdańsku i całej Polsce.

I będzie wygrywać do końca świata i o jeden dzień dłużej.

To jest ASZdziennik, ale nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...