7 rzeczy o ostatnim sezonie Gry o Tron, których dowiecie się ze zwiastuna ostatniego sezonu Gry o Tron [WIDEO]

Fot. YouTube/HBO, youtube.com/watch?v=rlR4PJn8b8I
Miliony fanów na całym świecie wstrzymały oddech i wcisnęły “play”. Kilkanaście godzin temu pojawiło się to, na co czekaliśmy od miesięcy: pierwszy dłuższy zwiastun finałowego sezonu “Gry o Tron”. Od tych emitowanych poprzednio odróżnia go to, że dla odmiany trochę widać, co właściwie będzie się działo w serialu. Jest to ożywcze, wspaniałe i na przykład nam wystarczyło, żeby obejrzeć go sześć razy.A oto 7 nowych, rewolucyjnych faktów, wydarzeń i zwrotów akcji, które ujawniono w niemal dwuminutowym wideo. Opisujemy je po to, żebyście byli przygotowani na te wszystkie szokujące momenty, które czekają was, gdy tylko odpalicie ten trailer.

1. Smoki są duże, groźne i majestatyczne.
2. Arya dalej jest hardkorem, tak jak we wszystkich poprzednich sezonach.
3. A Cersei nadal nie pozbyła się problemu alkoholowego, który towarzyszy jej od lat.
4. Bran Stark wciąż nie potrafi powiedzieć niczego z emocjami w głosie. Czy w finale serialu uda mu się przebić swoją najgorszą kwestię z poprzedniego sezonu, kiedy opowiadał swojej siostrze, jak pięknie wyglądała w noc, kiedy zgwałcił ją Ramsay Bolton? (Pamiętamy, Bran. Jesteś małym creepem.)
5. Jon i Daenerys pięknie razem wyglądają. W ostatnim sezonie było podobnie. W poprzednich też wyglądali bardzo pięknie, tyle że osobno.
6. Nadchodzą Biali Wędrowcy. Tak, czuliśmy to mniej więcej od pierwszego odcinka pierwszego sezonu, jeszcze zanim poznaliśmy Neda Starka.
7. A teraz prawdziwa wspaniała nowość: w poprzednim sezonie Jaime Lannister nie udawał i naprawdę wyrwał się spod władzy toksycznej siostry. Brawo, Jaime! Jeszcze tylko dziesięć lat terapii i będzie dobrze.
Aha, i jeszcze chyba Jon Snow będzie latał na smoku.
Ale to tylko przypuszczenia nasze i tysięcy innych fanów.
To jest ASZdziennik. Nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...