Co prawica myśli o edukacji seksualnej? Oto 7 prawdziwych reakcji i 1 zmyślona [CYTATY]

Fot. Sławomir Kamiński/Agencja Gazeta | Facebook/Konrad Berkowicz
Rodzice! Zapomnijcie o galopującym globalnym ociepleniu, chaosie w szkolnictwie i tym, ile jest na świecie bomb atomowych. Największym zagrożeniem dla waszych ufnych pociech i ich przyszłości jest co innego. Szkolne zajęcia z edukacji seksualnej, które niedawno zapowiedział warszawski Ratusz.


A przynajmniej to stara się wam uświadomić prawica, podczas gdy wy tylko szczerzycie zęby w tępym uśmiechu, ciesząc się, że już niedługo wasz dwunastolatek będzie umiał naciągnąć prezerwatywę na banana.

Dlatego specjalnie dla was przygotowaliśmy listę najmocniejszych, najtrudniejszych do zignorowania ostrzeżeń, którymi ludzie prawicy machają wam przed niewidzącymi oczami. Czytajcie. Może coś do was dotrze.

1. Minister edukacji Anna Zalewska w oficjalnym oświadczeniu:

“W szkołach nie ma miejsca na tego typu przedsięwzięcia.”

2. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris:

3.Kaja Godek w radiu WNET:

“Standardy edukacji seksualnej WHO przewidują seksualizację dzieci od najmłodszych lat, oswajanie ich ze wszelkimi patologiami i przede wszystkim nauczanie, że norma seksualna jest równa wynaturzeniu.”

4. Paweł Chmielewski z portalu Polonia Christiana:

“Zdarza się nierzadko, że edukacja seksualna przybiera postać pornografii. Od kilka lat jest w Niemczech w obiegu poradnik, w którym zachęca się nauczycieli do psychicznego molestowania dzieci.”

5. Konrad Berkowicz z partii Wolność grozi Pawłowi Rabiejowi pogromem:


6. Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro - Prawo do Życia na medianarodowe.pl:

“W Polsce grasują szajki edukatorów seksualnych, które pod rozmaitymi szczytnymi hasłami nachodzą szkoły i nauczycieli i organizują warsztaty, podczas których tak naprawdę zajmują się deprawowaniem dzieci.”

7. I Patryk Jaki, który lepiej by to wszystko zorganizował:


8. A tego nie powiedział literalnie nikt nigdy na polskiej prawicy:

“Hmm, dzieci dowiedzą się, jak działa ludzkie ciało, nie będą się wstydzić dojrzewania i nauczą się stawiać granice, jeśli ktoś zechce je skrzywdzić. Spoko, w sumie czemu nie?”

To jest ASZdziennik. Dokładnie jeden cytat został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...