Umówmy się. Oto prawdziwy repertuar polskich kin w ten weekend

Fot. 123rf.com
Jest ogólnopolskie porozumienie w sprawie repertuaru kin na najbliższy weekend. Multipleksy uzgodniły, że pomogą Polakom w wyborze tego jedynego filmu, który ich tak naprawdę interesuje. Dlatego w repertuarze znajdą się tylko i wyłącznie seanse "Kobiet Mafii 2".


– Przez pięć dni w tygodniu cenię empatię Cuarona i szanuję wrażliwość Dolana, przez dwa pozostałe liczę na wyje*iste eksplozje, seks, pościgi, przerysowaną przemoc i ostre teksty Warnke – tłumaczy nam Karolina z Poznania, która kupiła już bilety na jeden z 10 seansów w sobotę.

Na 72 godziny od piątku do niedzieli multipleksy z całego kraju zdejmą inne filmy z ekranów, by nikt nie miał wyrzutów sumienia, że odpuścił "Green Book" czy "Faworytę" na rzecz nowego filmu Vegi.

– Ułatwimy życie widzom, którzy czują presję do nadrobienia zaległości oscarowych, a tak naprawdę chcieliby kupić sobie nachosy XXL i na 2 godziny odciąć się od świata przy gangsterskim filmie akcji – tłumaczy przedstawiciel jednego z kin w Warszawie.

Szefowie kin podkreślają, że kolejny sensacyjny film Patryka Vegi o gangu Niani, przerzucie kolumbijskiej kokainy do Polski i mafijnych celebrytkach i tak przyciągnie do kin rekordową liczbą widzów. Można już zatem śmiało przestać udawać, że w ten weekend liczą się inne produkcje.


– Nie zrozumcie mnie źle, nadal chcę zobaczyć ten nocny maraton krótkich metraży z Korei Południowej, ale niekoniecznie w piątek wieczorem po całym tygodniu pracy –usprawiedliwia się 28-letni Marcin z Krakowa z biletami na piątek. – Dzięki kinom pozbyłem się tego dylematu.

Multipleksy zapowiadają, że podobną akcję planują już także dla innych filmów, które masowo przyciągają Polaków do kin.

Muszą poczekać tylko na kolejny film Patryka Vegi.
To jest ASZdziennik dla filmu "Kobiety Mafii 2".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...