Ulga Ewy Kopacz. 1/3 Polaków też wierzy, że dinozaury i ludzie żyli w tym samym czasie [SERIO]

Fot. 123rf.com / Pixabay
Ewa Kopacz może wreszcie odetchnąć. Po jej ostatniej wypowiedzi o tym, jak ludzie rzucali kamieniami w dinozaury, publicyści z całej Polski jak jeden mąż rzucili się kpić z byłej premier. Ale ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Bo okazało się, że Kopacz po prostu reprezentuje poglądy i wartości 33% Polaków.


A przynajmniej tak czytamy w tym badaniu Eurobarometer. Na pytanie, czy pierwsi ludzie żyli w tym samym czasie co dinozaury, 33% Polaków odrzekło “tak”, 53% – “nie”, a 14% odpowiedziało “kurde stary nie wiem”.

– Nie jesteś sama, Ewka – takie wiadomości napływają do Kopacz z całej Polski. Oprócz niej w to, że ludzie rzucali kamieniami w stegozaury i jeździli na oklep na diplodokach, a okrutne tyranozaury nocą porywały ludzkie dzieci z kolebki, wierzy jeszcze Marek z Płocka, Jadwiga z Tychów i Piotr z Zielonej Góry, a także ok. 12 mln innych Polaków.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, w pobliżu małopolskiego parku Dinolandia mieszka nawet pewien bardzo stary góral, który z dzieciństwa pamięta, jak wypasał z rodzeństwem brontozaury na polu.

A grafika, którą zilustrowaliśmy niniejszy artykuł, jest dziełem artysty ludowego spod Puław, którego ojciec tak polował w okolicznych wąwozach.

To jest ASZdziennik. Badanie nie zostało zmyślone. Pochodzi z 2005 r., czyli w porównaniu do plus minus 66 000 000 r. p.n.e. – kiedy wymarły dinozaury – jest całkiem świeże.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie