Śmieszny żart Kuby Wojewódzkiego. Powiedział Sarze Boruc, że "Artur też czasem zalicza dziwne szmaty"

Fot. Instagram/Kuba Wojewódzki | Instagram/Sara Boruc
Wiemy, że dopiero luty, ale w rankingu Kuby Wojewódzkiego na Śmieszka Roku 2019 już dziś wyraźnie prowadzi Kuba Wojewódzki. Kuba jest tak zabawnym gościem, że do wysunięcia się na czoło tej prestiżowej listy wystarczył mu jeden komentarz na Instagramie. A to wszystko za sprawą Sary Boruc.


Zaczęło się od tego, że Wojewódzki wrzucił na Insta swoje stare zdjęcie w prochowcu i okularach. Już za ten dowcipny gest przyznał sobie +10 punktów, ale to dopiero początek.

Zdjęcie skomentowała m.in. Sara Boruc, żona bramkarza Artura. Oto jej prowokująca uwaga:
Komentarz Boruc wydawał się niewinny wśród innych, takich jak “młody Balcerowicz”, “Inspektor Gadżet”, “Kuba Rozpruwacz” czy “Mariusz Trynkiewicz”. Ale to właśnie on wyzwolił w Wojewódzkim demona. I to w Sarę skierował karzące ostrze swego dowcipu.
W ten sposób Wojewódzki wykorzystał bardzo zabawną dwuznaczność w języku polskim, w którym słowo “szmata” może oznaczać łatwy do obrony gol albo też nic nie wartą dziwkę.

I to jest na tyle komiczny żart, że może tylko poseł Jacek Wilk wiedziałby, jak to przebić. Niestety, jego Kuba Wojewódzki nie uwzględnia w swoim elitarnym rankingu Śmieszka Roku wg Kuby Wojewódzkiego.

Bo na tej liście jest miejsce tylko dla jednego człowieka.

Który nazywa się Kuba Wojewódzki.

To jest ASZdziennik, ale te komentarze są prawdziwe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...