PILNE: Narodowcy zablokowali IKEA. Twierdzą, że okrągły stół pomógł lewakom urządzić salony

Fot. 123rf.com / Wikimedia Commons / Silar
Grupa ok. pięćdziesięciu zamaskowanych mężczyzn od rana blokuje wejście do salonu sieci IKEA na warszawskim Targówku - podaje Młodzież Wszechpolska na Facebooku. To akcja narodowców na rocznicę obrad Okrągłego Stołu. Zdaniem demonstrantów, okrągły stół pomógł lewakom urządzić salony.


Protest narodowców to efekt żmudnego śledztwa prowadzonego przez 15-letniego Piotrka M. , który jako jedyny z oddziału ONR Podlasie poprawił historię na koniec semestru na dopuszczający i nie musiał w ferie zakuwać do poprawki.

– Mamy niezbite dowody na to, że IKEA dostarczała do okrągłego stołu tajne instrukcje, które miały uniemożliwić komuchom rozmontowanie istniejącego układu! – krzyczał Piotrek przez megafon pod IKEA na Targówku, żądając natychmiastowego odtajnienia ich treści.

Piotr przyznaje, że choć w 1989 roku jego rodzice jeszcze się nie znali, to dowiedział się, że lewaccy sąsiedzi znani na osiedlu z jeżdżenia na rowerze i paradowania na zakupy z torbami wielorazowymi dzięki okrągłemu stołowi z IKEA mogli urządzić sobie komfortowy salon.


– Chcieliśmy symbolicznie spalić pod sklepem jakiś okrągły stół, ale żadna mama nie zgodziła się oddać nam swojego - dodają wzburzeni narodowcy.

I jeszcze dziś mają sprawdzić, czy osoby podające się za ich matki to aby nie zakamuflowane sowieckie agentki.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...