Miłe spotkanie w koszu pod zlewem. Plan treningowy kardio dołączył do paczki po Laysach

Fot. 123rf.com
Fioletowy 35-litrowy worek na śmieci był niemym świadkiem wzruszającej sceny w kawalerce Kacpra D. z Warszawy. W koszu pod zlewem nieśmiała rozpiska z ćwiczeniami na 7 dni tygodnia wylądowała obok podekscytowanej paczki paprykowych Laysów. Ślepy los czy przeznaczenie?


Wszystko zaczęło się w salonie Kacpra chwilę po 18:00. Zadyszkę po 20 przysiadach i 15 sekundach deski mężczyzna niespodziewanie przerwał krótkim, acz wulgarnym manifestem desperacji, rozpaczy, zniechęcenia i utraty cierpliwości.

Już wtedy 35-litrowy łatwo wiązany worek o zapachu truskawkowym wiedział, że czas szykować się na coś zgoła innego niż resztki po sałatce z komosą ryżową, którymi zgodnie z postanowieniami noworocznymi Kacpra karmiony był od 1 stycznia.

Ledwo uchyliły się drzwi od szafki pod zlewem, a w koszu między jogurtem naturalnym 0%, pestką awokado, folią po mieszance sałat, okruszkami chleba pełnoziarnistego i resztkami warzyw gotowanych na parze wylądowała zwinięta w kulkę rozpiska z planem treningowym na utratę wagi, zwiększenie masy mięśniowej i poprawę kondycji.

I gdy workowi wydawało się, że to ostatni nietypowy gość tego wieczoru, okazało się, że na kolejną miłą niespodziankę nie musiał czekać długo.

W mieszkaniu nagle rozległ się znajomy dżingiel Netflixa, któremu towarzyszył śpiew sprężyn na kanapie i szelest otulania się ciepłym kocykiem. Nie minęło 60 minut, a drzwi od szafki pod zlewem znowu stanęły otworem.

Do rozpiski z treningiem dołączyła paczka po paprykowych chipsach, a po chwili wzmianki o 25 brzuszkach, 15 wyrzutach nóg, 25 pajacykach zmieszały się ze składem w postaci ziemniaków, oleju palmowego, preparatów aromatyzujących i wzmacniaczami smaku.

A gdyby tego było mało, w salonie właśnie zaczął się kolejny odcinek.

Podobno zaraz do rozpiski i paczki po chipsach dołączy ma puszka coli i paragon z McDonalds'a od Uber Eats.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały tylko trochę zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie