Rusza kanał TVP Wpie*dol. Pokaże dane osób, którym według TVP należałoby dać w mordę

Fot. wiadomosci.tvp.pl / ASZdziennik.pl
Jacek Kurski ogłosił powstanie satelitarnego kanału Telewizji Polskiej TVP Wpie*dol. Od rana do wieczora mają być w nim pokazywane sylwetki i dane personalne osób, które "protestowały pod budynkiem TVP, przeciwko rządowi, albo z innych przyczyn należy im się bicie po twarzy".


We wczorajszym wieczornym wydaniu "Wiadomości" wiele miejsca poświęcono atakowi na Magdalenę Ogórek. Twórcy programu pokazali zdjęcia, dane osobowe a czasem i miejsca pracy osób, które brały udział w proteście.

Szybko okazało się, że to tylko pierwszy krok w polityce TVP.

Dziś rano Jacek Kurski ogłosił powstanie specjalnego nowego kanału telewizji TVP Wpie*dol. Będzie można w nim zobaczyć każdego, według pracowników telewizji publicznej zasługuje na odrobinę przemocy fizycznej, m.in. wyborców PO, osoby broniące wolnych sądów, lewaków czy wegetarian. Oprócz personaliów i twarzy tych osób pokazana zostanie również lista ciemnych zaułków na drodze z ich domu do pracy oraz kody do domofonu.

– To mowa nienawiści, która prowadzi do czynów nienawiści – stwierdził Krzysztof Ziemiec o ataku na Magdalenę Ogórek. - Dlatego słusznie odpowiada się na nią własną, bardziej zorganizowaną mową nienawiści.

Niektórzy zarzucają TVP, że to nakłanianie do linczu, telewizja jednak odpiera te zarzuty.

– Nie mamy zamiaru przecież wobec nikogo stosować przemocy – tłumaczy pracownik TVP Wpie*dol. – Prowadzimy kanał informacyjny, informujemy jedynie wobec kogo i gdzie należałoby taką przemoc zastosować.

Jak dowiedział się ASZdziennik, chwilę po ogłoszeniu powstania nowej stacji, zamknięta została strona Redwatch.

Jej twórcy stwierdzili, że nie są w stanie konkurować z TVP.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...