Smutne skutki unikania abonamentu RTV. Pracowników TVP stać już tylko na tanie show [WIDEO]

Fot. twitter/wolnemedia
Tak się kończą zaniedbania w opłacaniu abonamentu RTV. W internecie pojawił się poruszający film, na którym widać, że pracownik Telewizji Polskiej w tanim przebraniu zmuszony jest samodzielnie i za własne pieniądze robić żenujące show w czasie protestu pod siedzibą TVP Info.


Gdyby wpływy z abonamentu i pensje w TVP były większe, pracownik Telewizji Polskiej przygotowałby coś bardziej ambitnego. Niestety: jego kreatywność znacznie ograniczył budżet.Pracownik Telewizji Polskiej w sztucznej brodzie i z tanim show to Mikołaj Andrzej Janusz, współprowadzący program "W tyle wizji" na antenie TVP Info.

Janusz przyznał się do udziału demonstracji podczas rozmowy w studiu TVP Info.

– Wczoraj próbowałem dostać się do redakcji, żeby przygotować się na konferencję. Pół żartem, pół serio założyłem sztuczną brodę – powiedział Janusz. – Prawie mi się udało dostać do pracy, niestety zostałem rozpoznany – tłumaczył.

I jest tylko jedno pocieszenie dla Janusza, który naprawdę założył sztuczną brodę i skandował "Hańba!" i "Agenci PiS-u!" do swoich kolegów z redakcji.

Bo w dziedzinie taniego i obleśnego show przebił go już wcześniej inny Janusz. A właściwie janusz.To jest ASZdziennik, ale pracownik TVP Info nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA