Młodzież Wszechpolska chce delegalizacji koncertu Artyści Przeciw Nienawiści. "Szkodzi naszym interesom"

Fot. Wikimedia Commons
Członkowie Młodzieży Wszechpolskiej i Ruchu Narodowego złożyli wniosek o delegalizację koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści" - dowiaduje się ASZdziennik. Narodowcy utrzymują, że hasło dobroczynnego koncertu wymierzone jest w żywotne interesy obu organizacji.


– Artyści podczas koncertu w Łodzi planują prowadzić szkodliwe względem Młodzieży Wszechpolskiej działania – czytamy w oświadczeniu narodowców. – Ze sceny padną słowa wymierzone w hejt i służące jedynie zgodzie oraz współpracy ponad podziałami.

Młodzież Wszechpolska podaje, że Doda, Justyna Steczkowska, Sarsa, Maryla Rodowicz, Grzegorz Hyży i inni artyści mają zamiar publicznie agitować za otwartością i empatią.

– Godzi to w żywotne interesy nacjonalistycznej młodzieży i może w przyszłości utrudnić sprawne prowadzenie akcji takich jak patriotyczne i szlachetne wystawianie aktów zgonu dla prezydentów miast lub palenie flagi Unii Europejskiej – podaje Młodzież Wszechpolska.

Młodzież Wszechpolska podkreśla, że wniosek o delegalizację koncertu jest wnioskiem konstruktywnym.

Narodowcy zapowiadają, że w razie odwołania szkodliwego wydarzenia mogą zastąpić koncert "Artyści Przeciw Nienawiści" koncertem "A Na Drzewach Zamiast Liści".

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA