6 megaafer PiS, które ujawni jutro "Gazeta Wyborcza" i zniszczy Jarosława Kaczyńskiego na zawsze

Fot. Adrian Grycuk / CC 3.0
Widmo krąży nad PiS. Widmo zniszczenia - tak wynika z licznych zapowiedzi dziennikarzy i redaktorów "Gazety Wyborczej", którzy zapowiadają na wtorek materiał, po którym PiS się nie podniesie. Tylko u nas najbardziej prawdopodobne afery, z których jedna jutro znajdzie się na jedynce Wyborczej.


KIedy sam redaktor naczelny "Wyborczej" zamieszcza takiego tweeta, wiedz, że coś się dzieje.Internet więc płonie od domysłów, co tym razem unicestwi PiS.

Dlatego postanowiliśmy przeciąć spekulacje i opublikować 6 najbardziej prawdopodobnych scenariuszy jutrzejszej afery w Prawie i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński opuścił naszą planetę
Prezes PiS zawiódł się na Ziemi i postanowił poszukać miejsca bardziej odpowiadające jego zainteresowaniom, gdzie plebs słucha się swojego króla, Polska ma kota w godle, a Lech Wałęsa pali kukły prezydenta Jarosława Kaczyńskiego. Który oprócz krwawego przeprowadzenia Polski z komunizmu do demokracji zdobył w lipcu 2018 tytuł króla strzelców mundialu.

PiS ukrywa ten fakt, ale ma jeszcze mroczniejszą tajemnicę. Od czasu odlotu prezesa Polską rządzi kot Jarosława Kaczyńskiego, który podejmuje decyzje wybierając między miskami z karmą suchą i mokrą.

Polska Fundacja Narodowa wydała 400 mln złotych na jednorożca z masła
To miało być zwieńczenie obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na przedpolach Gniezna miał stanąć stumetrowy biało-czerwony jednorożec. Niestety, surowcem było masło, które stopiło się w sierpniowym słońcu. Na taśmach "Gazety Wyborczej" wyraźnie słychać, jak Jarosław Kaczyński osobiście każe masło opakować i przekazać Caritasowi.


Krzysztof Piątek musi wrócić do Cracovii
"Wyborcza" ma taśmę, na której Piotr Gliński mówi, że napastnik Milanu musi wrócić do Polski, bo przed podpisaniem kontraktu minister kultury przekazał go Czartoryskim.

PiS odkrył złoty pociąg, ale doprowadził go do upadłości
To miało być największe historyczne odkrycie na naszych ziemiach od czasu odtworzenia Biskupina. I było. Ale odkryty złoty pociąg trafił do specjalnej spółki PKP, której kierowanie powierzono chrześniakowi radnego PiS z Pszczyny. Chłopak się znał, bo 15 lat wcześniej na 5 urodziny dostał kolejkę. "Wyborcza" ustaliła, że nowy prezes osobiście próbował wyprowadzić pociąg z tunelów pod Wałbrzychem, ale wrzucił wsteczny i skład wpadł do 200 metrowego szybu ze słoną wodą.

Jarosław Kaczyński od 30 lat sępi kasę od kolegów udając, że nie ma konta
Przekazanie mu gruntów Fundacji Srebrna, opłacana z funduszy partii ochrona, samochody i wygodne życie - PiS robi wszystko, żeby ułatwić życie prezesowi, który oficjalnie nie ogarnia bankowości elektronicznej.

"Gazeta Wyborcza" ma jednak nagranie, na którym widać, jak Jarosław Kaczyński kupuje sobie trapery przez internet.

I płaci BLIK-iem.

Najgorsze jednak zostawiliśmy na koniec.
Ponoć wrestling jest udawany.

To jest ASZdziennik. Wszystkie wydarzenia zostały zmyślone. Mamy nadzieję, że "Gazeta Wyborcza" ma coś mocniejszego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...