Znamy plany Godek i narodowców. Będzie marsz w obronie Poczętego Białego Heteroseksualnego Życia

Fot. Pexels
To będzie największa manifestacja narodowo-anti-choice'owa w tej części Europy. W najbliższą niedzielę ulicami Warszawy przejdzie marsz organizowany przez narodowców i Kaję Godek – dowiaduje się ASZdziennik. Koalicjanci przejdą w obronie poczętego białego, katolickiego i heteroseksualnego życia.


Marsz to owoc trudnych negocjacji koalicyjnych między organizacjami anti-choice a narodowcami. Nie było łatwo, ale Kai Godek i Robertowi Winnickiemu udało się w toku rozmów wypracować wspólne stanowisko.

– Ogłaszamy wielki Marsz dla Życia – zapowiedziała Kaja Godek na konferencji prasowej w Sejmie.

– Marsz dla Wielkiego, Białego, Katolickiego, Heteroseksualnego Normalnego Życia – doprecyzowali jej koalicjanci.

Manifestanci z nowego ugrupowania przejdą ulicami Warszawy pod hasłem "Białej Europy Braterskich Zarodków". To samo hasło znajdzie się na plakatach wyborczych w kampanii do Parlamentu Europejskiego.

Organizatorzy zapewniają, że marsz będzie miał charakter pokojowy i znajdzie się w nim miejsce dla każdego, kto czuje w sobie potrzebę epatowania zdjęciami martwych płodów pod szkołami, albo po prostu nie lubi obcych, homoseksualistów lub ateistów.

Jak dowiadujemy się z zakulisowych rozmów, dla Kai Godek marsz w obronie Wielkiego, Białego, Katolickiego, Heteroseksualnego Normalnego Życia był tylko naturalną konsekwencją jej wcześniejszych wypowiedzi.

–Jeżeli premier Irlandii obnosi się ze swoją dziwną orientacją, deklaruje w mediach, że ma partnera homoseksualnego, jeżeli jest to przyjmowane jako normalne, to dla mnie jest potworne, że taki kraj określa się mianem katolickiego – mówiła Godek rok temu w Polsacie. – Tak, według mnie osoba homoseksualna jest zboczona – dodała wtedy.

Organizatorzy zaprzeczają, jakoby marsz był manifestacją ksenofobii, nienawiści i antykobiecej retoryki.

Pójdą w nim bowiem całe rodziny.

Te normalne: białe, katolickie i heteroseksualne.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...