Przegapiliście Super Krwawy Księżyc Wilka? Oto 7 lepszych form, w które ewoluuje księżyc

Fot. materiały własne
Super Krwawy Księżyc Wilka to wbrew pozorom nie jest coś, co krzyczą postaci w anime, a rzadkie zjawisko, które można było zaobserwować dziś nad ranem. To znaczy nie w Polsce, bo tutaj za duży smog, ale w większości innych miejsc. Ale spokojnie, księżyc ewoluuje w najbliższych dniach w kilka kolejnych form i może nawet uda się nam je zobaczyć


Super Krwawy Księżyc Wilka oznacza, że satelita jest bliżej Ziemi, więc wygląda na większy, promienie słoneczne nadają mu czerwoną barwę i jest w pierwszej styczniowej pełni. Czyli mówiąc w skrócie, wygląda dosyć zajebiście. Jednak nie jest to nawet ostateczna forma księżyca. Oto 7 fajniejszych, które będzie można zaobserwować w tym roku:

Słodki Pluszowy Księżyc Psiej Mordki
Satelita znajdzie się pod takim kątem i w takim miejscu na orbicie Ziemi, że przybierze ciepły kolor kawy z mlekiem, a jego kratery będą przypominać mordkę buldożka francuskiego.

Wojowniczy Księżyc Ninja
Po angielsku Teenage Mutant Ninja Moon. Zjawisko to oznacza, że księżyc przybiera oryginalną, zielonkawą barwę i pachnie pizzą.

Zeo Mega Ultra Księżycozord
Powstanie z przyłączenia do księżyca pięciu innych ciał niebieskich, jakichś asteroid czy czegoś. Urośnie i przybierze czerwono-niebiesko-żółto-czarno-różowo-zielony kolor.

Ultra Instynkt Super Saiyan Księżyc
Księżyc trenował 4,5 miliarda lat w sześciokrotnie mniejszej grawitacji od ziemskiej, aby przybrać tę formę. Satelita podczas trwającej dwa tygodnie transformacji będzie otoczony przypominającą płomienie strzelającą energią, a następnie zmieni kolor na żółty, potem niebieski, a potem na jeszcze inny.

Potężny Księżyc Posępnego Czerepu
Astrologowie twierdzą, że Potężny Księżyc Posępnego Czerepu obdarza mocą mężczyzn, zwłaszcza blondynów. W dodatku muskuły pięknie lśnią w jego blasku.

Bluźnierczy Przedwieczny Król-Księżyc w Żółci, który Spoczywa Wiekami Fhtagn
Ta forma księżyca ukaże się oczom śmiertelników i oświetli ich twarze plugawym, bladożółtym światłem w Samhain, wigilię Święta Zmarłych.

Runiczny Adamantytowy Migbłystalny Księżyc Większej Odporności na Magię Żywiołów +5
Wchodząc w tę formę, księżyc stanie się całkowicie odporny na promienie słoneczne, więc przestanie odbijać światło. Będzie za to lśnił własną, magiczną aurą. Pierwszy człowiek, który na nim wyląduje, otrzyma sto tysięcy punktów doświadczenia.


To jest ASZdziennik, ale Super Krwawy Księżyc Wilka nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...