Trochę Saint-Exupéry, trochę opis z Gadu-Gadu. Oto instapoezja Conrado Moreno [LISTA]

Fot. Instagram/Conrado Moreno
Pamiętacie Conrado Moreno? Tak, to ten koleś z “Europa da się lubić” – znakomitego show, które oprócz niego wydało na świat takich celebrytów wczesnych lat dwutysięcznych jak Kevin Aiston, Paolo Cozza i ten Fin z reklamy Nordea. W prowadzonym przez Monikę Richardson (jeszcze nie Zamachowską) programie Conrado zasłynął głównie urodą, naturalną polszczyzną i jazdą na skuterze:Dziś, ponad dziesięć lat od tych wydarzeń, programy w TVP przestały przedstawiać Unię Europejską w pozytywnym świetle, a Conrado zapuścił brodę i nie jest już tym samym beztroskim młodzieńcem. Co widać od razu, gdy tylko sięgnie się po jego wiersze z Instagrama. Bo ostatnio zajmuje się właśnie pisaniem pięknej poezji.

Fani gatunku są zachwyceni. “Polska Rupi Kaur” – komentują. “Trochę Saint-Exupery, trochę opis z Gadu-Gadu” – mówią z kolei recenzenci. Jedno jest pewne: wiersze Conrado chwytają za serce. Oto wybór tych, które zrobiły na nas największe wrażenie.

1. O miłości:

2. O pustce:

3. O orkiestrze:

4. O pomyłce:

5. O czasie:

6. O związkach:

7. O niczym:


To jest ASZdziennik. Wszystkie wiersze są prawdziwe, a z perspektywy czasu “Europa da się lubić” to naprawdę nie był zły program.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...