Dramat misia Grzesia. Od grudnia nie może zasnąć, a cała Polska myśli, że to takie k*rwa urocze

Fot. facebook.com/NadlesnictwoBaligrodLasyPanstwowe
Patrzcie, jaki słodziak! – piszą jedni. Spodobało mu się imię! – mówią drudzy. A on od grudnia chodzi po lesie jak z krzyża zdjęty: nie może zasnąć i przewraca się tylko z boku na bok w swojej gawrze. To los misia Grzesia z Podkarpacia. Z jego bezsenności cała Polska urządziła sobie niezły ubaw.


Na zrozpaczonego misia Grzesia natknął się podczas spaceru po lesie pan Kazimierz Nóżka, leśniczy z Nadleśnictwa Baligród.– Grzesiu, czego ty nie śpisz? Zasuwaj spać. Szybko – namawiał Grzesia zaniepokojony pan Kazimierz. – Boże mój... – mówił, zmartwiony bezsennością misia.

Miś Grześ sądził, że po publikacji poruszającego nagrania w internecie Polacy ruszą mu z pomocą i podzielą się swoimi sposobami na bezsenność. Słyszał co nieco o przewietrzeniu gawry przed snem, liczeniu baranów i unikaniu miodu na godzinę przed pójściem do legowiska.

Nic z tego.

Zamiast pomóc biednemu misiowi, Polacy uznali, że jego bezsenność i desperackie próby zmrużenia oka choćby na chwilę są takie urocze, że wrzucą je na Fejsa, oznaczą znajomych i będą zachwycać się, że zaspany Grzesiu jest taki słodki i uroczy.

Co gorsza, Polacy jeszcze bardziej utrudnili życie misiowi Grzesiowi.

Grześ nadal nie może zasnąć, bo w stresie czyta tysiące komentarzy na swój temat i boi się, że jeszcze zostanie jakimś memem.

To jest ASZdziennik, ale Grześ naprawdę powinien iść spać. A pan Kazimierz Nóżka, leśniczy z Nadleśnictwa Baligród, jest od dziś naszym mistrzem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie